Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 15:02
XCOM 2 Collection trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Zestaw zadebiutował na PC i odstrasza ceną
1055V

XCOM 2 Collection trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Zestaw zadebiutował na PC i odstrasza ceną

Firaxis Games jeszcze przed zapowiedzią swojego nowego projektu postanowiło wrzucić XCOM 2 do wielkiego pudełka. Kolekcję możecie teraz nabyć w niższej cenie, a już wkrótce pakiet trafi na konsole.

XCOM 2 pierwotnie zadebiutował w lutym 2016 roku na komputerach osobistych. Następnie produkcję przerzucono na PlayStation 4 i Xboksa One, a w ubiegłym roku zadebiutowało duże rozszerzenie zatytułowane „War of the Chosen”.

Sid Meier’s Civilization VI: Rise and Fall. Wielki dodatek zapowiedziany zwiastunem, znamy konkrety

Bez wielkiej zapowiedzi i konkretnych materiałów. Firaxis Games zdecydowało się przygotować XCOM 2 Collection, czyli pakiet dla największych fanów serii, którzy akurat przespali dwa ostatnie lata.

Jeśli właśnie wydostaliście się z lodówki i odkryliście powstanie XCOM 2, który w międzyczasie otrzymał kilka rozszerzeń oraz spory dodatek, to możecie zainteresować się wielką kolekcją. W pakiecie zgarniecie:

GRY

  • XCOM 2
  • XCOM 2: War of the Chosen (XCOM® 2: War of the Chosen dodaje mnóstwo nowej zawartości w walce z organizacją ADVENT. Oto kolejne frakcje ruchu oporu dołączają do walki, aby wyeliminować obcych. Odpowiedź kosmitów jest szybka - pojawia się nowy wróg, tak zwani „wybrańcy”, który ma tylko jeden cel - pojmać dowódcę. Dodatek zawiera nowe klasy bohaterskie, które będą walczyły z „wybrańcami”, a także nowych wrogów, misje, pełne wyzwań lokacje oraz zwiększoną głębię strategiczną.)

CZTERY PAKIETY DLC:

  • Pakiet wojownika ruchu oporu: Zmodyfikuj swoją drużynę bojowników ruchu oporu, dając im dodatkowe ubrania i nakrycia głowy oraz pancerze i farbę na twarz. W koszarach zostanie odblokowany nowy rekrut - weteran poprzedniej wojny. 
  • Dzieci anarchii: Pakiet z motywem rebelii wprowadza ponad 100 nowych, egzotycznych modyfikacji całego arsenału pancerzy dostępnych dla żołnierzy XCOM. Te opcje są czysto kosmetyczne i nie wpływają na statystyki żołnierza.
  • Łowcy obcych: Zmień żołnierzy XCOM w elitarną drużynę polującą na obcych z pomocą nowego, niesamowitego uzbrojenia i pancerzy. Zmierzysz się z nowymi władcami obcych, którzy będą ścigać twoją drużynę w trakcie całej kampanii. Dodano też kosmetyczne poprawki żołnierzy oraz Avengera, a także nową, epicką misję, w której oficer Bradford dowodzi drużyną z pomocą starego przyjaciela.
  • Ostatni podarunek od Shen Zbadaj placówkę ADVENT-u zwaną „zaginionymi wieżami”, gdzie główna inżynier Shen towarzyszy twojej drużynie w poszukiwaniach ostatniego, tajemniczego projektu jej zmarłego ojca. Odkryjesz nową klasę żołnierza, a także potężne zdolności bojowe, nową mechanikę strategii oraz opcje modyfikacji.

Gdzie znajduje się „haczyk”? Aktualnie XCOM 2 Collection jest wycenione na 379,90 zł (Muve.pl), a przez najbliższe 28 godzin można skorzystać z 50% zniżki na Steam, dzięki której kupicie cały zestaw za 191,95 zł.

Wkrótce powinniśmy poznać datę premiery XCOM 2 Collection na PlayStation 4 i Xboksa One, ale niestety aktualnie deweloperzy nie wspominają o przeniesieniu pakietu na Nintendo Switcha.

Źródło: Twitter.com

Tagi: 2K Games Firaxis Games xcom 2 XCOM 2 Collection