Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.02.2018 08:21
Reklama PlayStation 4 w TV. "Najlepsze miejsce do grania"
1358V

Reklama PlayStation 4 w TV. "Najlepsze miejsce do grania"

Sony zaprezentowało wczoraj reklamę najnowszej oferty PlayStation Plus, ale to nie koniec wysiłków cyfrowego giganta. Tym razem firma zapewnia nas, że PlayStation 4 to najlepsze miejsce do grania.

Milionów posiadaczy PlayStation 4 nie trzeba pewnie wcale do tego przekonywać, ale jak wiadomo Sony zależy równie mocno na klientach, którzy dopiero zastanawiają się nad wydaniem pieniędzy na Xbox One, Switch, gamingowego peceta albo PS4. "PS4 jest najlepszym miejscem do grania" - przekonują spece od marketingu z Sony w najnowszej reklamie telewizyjnej.

Pełna oferta PlayStation Plus na luty

Jakie argumenty Sony wysuwa w rzeczonym klipie? O dziwo niekoniecznie chodzi tu o exclusivy. Firma eksponuje gameplay przede wszystkim z multiplatformowego Far Cry 5, Star Wars Battlefront II oraz Call of Duty: WWII. W przypadku tego ostatniego tytułu Sony zawarło umowę z Activision, dzięki czemu wydawane DLC (aktualnie The Resistance) zostają tymczasowymi excluisive'ami dla posiadaczy PS4 (właściciele XOne i PC otrzymają swoje wersje rozszerzeń dopiero po miesiącu od premiery na PS4).

Nie zabrakło jednak w reklamie również exclusive'a a jest nim chyba najmocniejsza pozycja, jaką można sobie wyobrazić. To oczywiście szalejący w nordyckich klimatach Kratos z nowej odsłony God of War, która trafi na rynek 20 kwietnia 2018 r.

Źródło: Sony/YouTube

Tagi: playstation 4 ps4 reklama Sony tv

Nie przegap