Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2018 20:57
Wsteczna Kompatybilność ponownie rośnie. 3 nowe gry na Xbox One
1839V

Wsteczna Kompatybilność ponownie rośnie. 3 nowe gry na Xbox One

Microsoft ponownie rozwija Wsteczną Kompatybilność. Biblioteka gier na Xboksa One została powiększona o kolejne produkcje, które mogły zasilić Wasze konta. Na najnowszym sprzęcie Amerykanów włączycie między innymi Spec Ops: The Line.

Microsoft nie traci czasu i od początku roku rozwija Wsteczną Kompatybilność. Dokładnie dwa tygodnie temu wspominałem o dodaniu do usług Black, Sniper Elite V2, Far Cry 2 oraz Driver San Francisco, a teraz zestaw został powiększony o trzy produkcje.

Microsoft może przejąć Electronic Arts? Michael Pachter komentuje doniesienia

Pewnie tylko nielicznie wierzyli w tak stałą i systematyczną pracę Microsoftu w temacie Wstecznej Kompatybilności. Korporacja oddelegowała cały zespół do tej usługi, który systematycznie sprawdza produkcje i małymi krokami uzupełnia listę hitów dostępnych z Xboksa i Xboksa 360 na Xboksie One. W 2017 roku gracze otrzymali dostęp do 143 gier.

Major Nelson potwierdził przerzucenie kolejnych tytułów – Spec Ops: The Line, The Darkness II i The Misadventures of PB Winterbottom, to trzy pozycje, które bez najmniejszego problemu włączycie na Xboksie One.

Jeśli już wcześniej nabyliście cyfrowe wersje, to możecie pobrać pliki z Xbox Live lub sympatycy pudełek wrzucą płytki do konsoli – w przypadku tych tytułów działają obie opcje.

Z powyższego zestawu szczególnie polecam dwie pierwsze gry – Spec Ops: The Line, The Darkness II – nadal ubolewam, że obie serie nie są kontynuowane, bo dobrze wspominam przerażającą historię Digital Extremes oraz sympatyczny projekt Yager Development.

Piwo_HD, dzięki za info!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: microsoft wsteczna kompatybilność xbox one