Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2018 20:01
Dragon's Crown Pro z mistrzowską kooperacją. Atlus pokazuje zespołową rozgrywkę
601V

Dragon's Crown Pro z mistrzowską kooperacją. Atlus pokazuje zespołową rozgrywkę

Atlus zdecydował się przygotować nowy zwiastun Dragon's Crown Pro, który skupia się na dynamicznych pojedynkach ze znajomymi. Produkcja pozwoli graczom cieszyć się kooperacją w dwóch wariantach.

Dragon's Crown Pro może okazać się sporą przyjemnością dla fanów pierwotnej wersji. Autorzy nie zamierzają w tym wypadku zrewolucjonizować zabawy, ale z drugiej strony jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ gra Vanillaware w swoim czasie zgarnęła oceny na poziomie 77-82%.

Persona 5 i Call of Duty: WWII w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Sony przypomina o dużej promocji

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki materiał promujący Dragon's Crown Pro. Twórcy zaoferują graczom rozgrywkę w kooperacji na jednej kanapie, więc fani pierwowzoru mogą szykować znajomych na sporo przyjemnego grania. Oczywiście autorzy nie zapominają o PlayStation Network, więc bez problemu weźmiemy udział  wielu wymagających pojedynkach z kumplami przez Sieć.  

Takie funkcje w styczniu 2018 roku nie jest to wyjątkowa rewolucja, jednak wydawca na pewno zdaje sobie sprawę z mocy produkcji, która nabiera dodatkowe charakteru, gdy biegamy po kolejnych ekranach z kumplami.

Wersja „PRO” nie otrzyma tak naprawdę nowej zawartości, ale deweloperzy zaoferują zmagania w rozdzielczości 4K, poprawili soundtrack, a w zestawie otrzymamy wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia.

Gra otrzyma również cross-platformowe zmagania, więc bez najmniejszych przeszkód połączycie siły z posiadaczami PlayStation 3 i PlayStation Vity.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Atlus Dragon's Crown Pro trailer Vanillaware zwiastun