Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2018 21:30
Tekken Mobile debiutuje już jutro. Zobaczcie gameplay z „małego” Tekkena i nową postać
1888V

Tekken Mobile debiutuje już jutro. Zobaczcie gameplay z „małego” Tekkena i nową postać

Bandai Namco potwierdziło pozytywne informacje dotyczące Tekken Mobile. Gra zadebiutuje już jutro, a teraz możemy spojrzeć na gameplay z przenośnego Tekkena. Japończycy zapowiedzieli jednocześnie nową postać.

Po wielu miesiącach testów, dopracowywania koncepcji i szlifowania serwerów, Tekken Mobile w końcu zadebiutuje. Premiera w Polsce odbędzie się już jutro, więc fani serii mogą ładować smartfony oraz tablety.

Tekken 7 odniosło spory sukces. Sprzedano aż 3 mln kopii gry

Tekken w wersji mobilnej to spora ciekawostka, ponieważ Bandai Namco bardzo wierzy w swoją produkcję, która nie będzie wyłącznie małym tytułem. Właśnie z tego powodu specjalnie dla Tekken Mobile powstał Rodeo! To ekskluzywna postać, która aktualnie będzie dostępna wyłącznie w przenośnej wersji, jednak bardzo możliwe, że w przyszłości trafi na większe urządzenia.

Wojownik został zaprezentowany na poniższym zwiastunie – ten „prezent” trafi do graczy 1 marca i będzie dostępny za darmo. W ten sposób autorzy dziękują za 1,5 mln zapisów przedpremierowych na Tekken Mobile.

Należy na pewno wspomnieć, że Tekken Mobile debiutuje jutro tylko w wybranych krajach – gracze z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Włoch, Rosji, krajów Beneluksu oraz Singapuru muszą zaczekać na premierę do 15 lutego. Natomiast 1 marca odbędzie się premiera w Stanach Zjednoczonych, Japonii, na Tajwanie, w Korei Południowej oraz w Hongkongu.

Zachęcam również do spojrzenia na drugi materiał – ekipa Tekken TEJ dorwała się już do gry i dzięki temu możemy zapoznać się z krótkim fragmentem rozgrywki.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: android ios Tekken tekken mobile