Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2018 15:31
Destiny 2: Gods of Mars wyciekło. Obsługa Xbox Store przedstawia szczegóły
989V

Destiny 2: Gods of Mars wyciekło. Obsługa Xbox Store przedstawia szczegóły

Bungie nie ma szczęścia do promocji swojego nowego uniwersum. Jeszcze przed premierą pierwszego Destiny wszystkie poważniejsze informacje trafiały do Sieci przed czasem i nie inaczej jest w przypadku kontynuacji. Gods of Mars trafiło do sklepu Microsoftu.

Destiny 2: Gods of Mars to drugie rozszerzenie przygotowane przez Bungie. Twórcy ponownie zapraszają graczy do poznania nowej historii oraz rozwijają koncepcję podstawki.

Destiny 2 - recenzja gry

W przeciągu najbliższych dni musimy poznać ostateczne informacje dotyczące drugiego dodatku do Destiny 2. Bungie ponownie nie dopilnowało tajemnicy i szczegóły  Destiny 2: Gods of Mars zawitały na Xbox Live:

"Destiny 2: Gods of Mars wyśle cię na długą podróż do nowego celu zwanego Frigid Vale na Marsie. Otrzymasz szereg nowych misji, przygód i przeciwników do zwalczenia. Charlemagne przebudził się na Marsie i uwięził Rasputina w starożytnej krypcie. Musisz współracować z tajemniczą Aną Bray (którą przez długi czas uznawano za martwą), by pokonać wrogów, uwolnić Rasputina i odkryć tajemnice Clovis Bray"

Kojarzycie powyższe słowa? Nic dziwnego, bo konkrety dotyczące rozszerzenia pojawiły się już w grudniu na PlayStation Store. Wtedy to wielu graczy sądziło, że był to fake przygotowany przez fana-żartownisia. Dzisiaj możemy potwierdzić, że DLC zaoferuje:

  • Eksploruj lokację Frigid Vale, która zawiera tajemnicze Clovis Grove oraz Kryptę Charlemagne pod powierzchnią ziemi.
  • Nowe misje fabularne i wyzwania
  • Nowa broń, pancerze i ekwipunek do zdobycia.
  • Nowe aktywności kooperacyjne.
  • Nowe mapy do multiplayera.
  • Nowi bossowie i nowa wroga frakcja.

Standard? Zobaczymy. Bungie nie ma łatwego życia ze swoim wielkim IP, a ostatnie decyzje dewelopera nie zawsze są pozytywnie odbierane przez fanów z całego świata. W przyszłości powinniśmy poznać kolejne plany twórców związanych z dalszym rozwojem Destiny 2 – nie możemy zapomnieć, że gra ma otrzymać jeszcze wiele dodatków, które w istotny sposób wpłyną na tytuł.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/destiny-2/destiny-2-dlc-2-gods-of-mars-new-faction

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 destiny 2: gods of mars Przeciek