SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 13.04.2010 21:31
5 nowych gier od Level-5
578V

5 nowych gier od Level-5

Wygląda na to, że Level-5, odpowiedzialne za wydane niedawno w Europie White Knight Chronicles, zaczyna łapać wiatr w żagle. Twitter kolejny raz okazał się nieocenionym źródłem informacji na temat tego, co szykują nam wkrótce Japończycy.

xxxxx
 

 

Prezes Level-5, Akihiro Hino, poinformował fanów za pośrednictwem Twittera, że developer odpowiedzialny za przygody profesora Laytona. pracuję nad pięcioma kolejnymi produkcjami, a wszystkie zostaną zapowiedziane w tym tygodniu na łamach Famitsu. Ponadto, jedna z nich ma zrobić na graczach spore wrażenie.

 

„Jeden z tych tytułów, stanie się zaraz po jego ogłoszeniu bardzo wyczekiwany przez graczy na całym świecie".

 

- zaćwierkał Akihiro. Fani już spekulują, że będzie to kontynuacja całkiem udanego Rogue Galaxy. Z informacji i plotek jakie docierały do nas przez kilka ostatnich miesięcy wiemy, że studio pracuje nad takimi tytułami jak Outside of Inazuma Eleven 3, Studio Ghibli tie-up Ni no Kuni (DS), Danbol Senki (PSP), Inazuma Eleven Break (nieokreślona platforma), kolejną grą z „Professor Layton” w tytule (DS), Ushiro (PSP), Fantasy Life (DS) oraz White Knight Chronicles: Awakening of Light and Darkness (PS3). Mnie osobiście bardzo zaintrygowało Ushiro, turowe RPG w horrorowym klimacie. Zresztą rzućcie okiem na poniższy trailer.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: famitsu Level-5 twitter