Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2018 19:38
Battlefield 1: Niespokojne Wody na zwiastunie. DICE pokazuje nową zawartość
1041V

Battlefield 1: Niespokojne Wody na zwiastunie. DICE pokazuje nową zawartość

Od premiery Battlefield 1 minęło już sporo czasu, ale DICE wciąż pracuje nad rozwojem produkcji. Firma właśnie opublikowała zwiastun pokazujący drugą część rozszerzenia zatytułowanego „Niespokojne Wody”. Zawartość już wkrótce trafi do pierwszych graczy.

Ostatnie rozszerzenie do Battlefield 1 zadebiutuje w lutym, jednak DICE nie zapomniało o trzecim rozszerzeniu. Dlatego jeszcze w tym tygodniu „Niespokojne Wody” otrzymają dodatkową zawartość, która została zaprezentowana na zwiastunie.

Battlefield 1: Apokalipsa wprowadzi podniebne bitwy, 5 nowych map i kolejne atrakcje

Od grudnia gracze mają dostęp do nowych map (Przylądek Helles i Achi Baba), mogą zapoznać się z nową Operacją (Gallipoli), sprawdzić zdolności kolejnej klasy elitarnej (Inflitrator), wskoczyć za stery maszyny bojowej (Niszczyciel Typu L), czy też skorzystać z 6 typów broni palnej oraz 2 typów broni białej.

To jednak nie koniec, ponieważ autorzy przygotowali jeszcze:

  • NOWA MAPA: ZATOKA HELGOLANDZKA - Wielka wojna na morzu. Weź udział w widowiskowej bitwie morskiej, w której zmierzą się ze sobą siły brytyjskich Royal Marines oraz niemieckiej marynarki wojennej. Pancerniki, niszczyciele i samoloty ścierają się od strony morza, podczas gdy na lądzie piechota walczy na szczytach czerwonych…
  • NOWA MAPA: ZEEBRUGGE - Weź udział w śmiałym rajdzie sił brytyjskich na belgijski port w Zeebrugge, przy huku wzburzonych fal rozbijających się o ufortyfikowane przez Niemców nabrzeże. Walcz na morzu, w powietrzu i w wąskich przejściach na lądzie.
  • IMPERIUM BRYTYJSKIE: ROYAL MARINES - Przywdziej charakterystyczny niebieski mundur elitarnych jednostek Imperium Brytyjskiego i ruszaj do walki w szeregach Royal Marines.
  • Sterowiec Typu C - z miejscami dla pilota oraz 3 kanonierów.

Wszystkie przyjemności zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie, a pewnie już w niedalekiej przyszłości DICE przedstawi graczom „Apokalipsę”. Ostatnie DLC zapowiada się ciekawie, ponieważ wprowadzi do tytułu między innymi podniebne bitwy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: battlefield 1 battlefield 1: niespokojne wody DICE Electronic Arts zwiastun