Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2018 14:57
Ant-Man and the Wasp na zwiastunie. Marvel prezentuje nową historię
1963V

Ant-Man and the Wasp na zwiastunie. Marvel prezentuje nową historię

Czarna Pantera trafiła już do kin, więc Marvel nie zwleka z promocją kolejnej produkcji. Właśnie ujawniono materiał promujący Ant-Man and the Wasp, który powinien zadowolić fanów tego superbohatera.

W 2015 roku zadebiutował na rynku Ant-Man, czyli pierwsza solowa historia Scotta Langa. Film zgarnął oceny na poziomie 64%, a wytwórnia postanowiła kontynuować opowieść inżyniera elektryki. Dzisiaj możemy spojrzeć na pokaz Ant-Man and the Wasp.

Avengers 4. Zakończono już wszystkie zdjęcia do filmu

3 sierpnia odbędzie się premiera Ant-Man and the Wasp, czyli filmu w reżyserii Peytona Reeda, czyli twórcy pierwszego Ant-Mana.  W roli głównej ponownie zobaczymy Paula Rudda (m.in. "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Wpadka", "40-letni prawiczek"), ale będzie to również ważna przygoda dla Evangeline Lilly (m.in. "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", "Zagubieni", "The Hurt Locker. W pułapce wojny"), która wciela się w Wasp  

Poniższy zwiastun miał zostać ujawniony za kilka godzin, jednak Marvel wcześniej przygotował publikacje, która trafiła w niepowołane ręce. Firma zdecydowała się nie chować głowy w piasek i materiał został oficjalnie zaprezentowany.

Trailer pokazuje kilka efektownych scen, zapowiada wydarzenia, ale jeśli mam być szczery, to nadal muszę nadrobić pierwszą część, którą nie zainteresowałem się w okolicach premiery.

Ant-Man and the Wasp jest częścią III Fazy Marvel Cinematic Universe, a jednocześnie 20 filmem Marvela. 

Tagi: Ant-Man and the wasp film trailer zwiasutn