Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.02.2018 11:11
Fallout 4 dostępny za darmo na PC przez 4 dni. Duże rabaty na wszystkie dodatki
1537V

Fallout 4 dostępny za darmo na PC przez 4 dni. Duże rabaty na wszystkie dodatki

Bethesda urządziła chyba Dni Dobroci dla Graczy, bo po raz kolejny firma z Maryland wykazuje się miłym gestem. Tym razem Fallout 4 udostępniony będzie gratisowo dla zapalonych pecetowców.

Dopiero co zakończył się darmowy weekend z Fallout 4 dla Xbox One (w promocji mogły uczestniczyć osoby z wykupionym kontem Gold) a Bethesda już urządza kolejną miłą akcję dla graczy. 

Tym razem Fallout 4 oferowany będzie gratisowo w trakcie najbliższego weekendu (od 1 do 4 lutego) na platformie Steam. Tytuł będziecie mogli pobrać gratisowo w tym miejscu.

Jak zwykle w przypadku takich gratisowych promocji pobieramy edycję Trial, która de facto jest pełnym wydaniem gry, do którego wprowadzono jedynie limit czasowy rozgrywki. Po zakończeniu programu można będzie wykupić Fallout 4 i kontynuować zabawę bez konieczności zaczynania przygody od zera.

Bethesda ogłosiła też, że od 1 do 4 lutego Fallout 4 w wydaniu Game of the Year oraz wszystkie DLC będzie można kupić z upustem 40%. Przepustka sezonowa będzie natomiast przeceniona o 50%.

Tagi: Bethesda fallout Fallout 4 gratis promocja steam