Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.01.2018 08:25
Call of Duty: WWII. The Resistance już dostępne na PS4. Sledgehammer oprowadza po mapach i trybie zombie
867V

Call of Duty: WWII. The Resistance już dostępne na PS4. Sledgehammer oprowadza po mapach i trybie zombie

Jeśli zastanawiacie się czy warto wysupłać z kieszeni 61 zł na pakiet "The Resistance" w Call of Duty: WWII to polecamy obejrzeć najnowszy gameplay, z komentarzem deweloperów.

Pierwszy duży pakiet DLC jest już dostępny w Call of Duty: WWII (ze względu na umowę czasowej wyłączności póki co tylko na PlayStation 4). Ekipa youtubowego kanału PlayStation usiadła w swoim studiu z deweloperami ze Sledgehammer, prezentując przy okazji rozgrywkę z nowych map.

Counter-Strike: Global Offensive ze snajperką za 210 tysięcy zł

Prezentacja zaczyna się od Anchor Point, umiejscowionego w Czechosłowacji. Później deweloperzy omawiają mapę Valkyrie położoną w okolicach Wilczego Szańca (kwatery głównej Adolfa Hitlera). Ruiny tej struktury znajdują się w obecnych granicach naszego kraju, w samym sercu Mazur. Od 17 minuty nagrania zaczyna się gameplay z przygody zombiakowej. Ponadto warto pamiętać, że w DLC pobiegamy też po ulicach Paryża.

Pakiet The Resistance jest już dostępny do kupienia na PlayStation Store za 61 zł. Kiedy rozszerzenie zostanie udostępnione na Xbox One i PC? W związku z umową na tymczasową wyłączność posiadacze tych platform muszą się liczyć z małą obsuwą. Prawdopodobnie w DLC1 do Call of Duty: WWII będzie można zagrać dopiero 1 marca. Zwykle w przypadku podobnych umów wydawniczych zawieranych przez Activision trzeba było czekać 1 miesiąc od premiery wersji "uprzywilejowanej".

Tagi: call of duty dlc pc ps4 Sledgehammer Games xone