Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2018 18:33
PlayStation Plus z darmową grą. Wykup subskrypcję i zgarnij Far Cry 4
4403V

PlayStation Plus z darmową grą. Wykup subskrypcję i zgarnij Far Cry 4

Sony ponownie zachęca do kupienia PlayStation Plus. Firma przygotowała promocję, dzięki której zainteresowani gracze otrzymają za darmo Far Cry 4. Niestety, propozycja nie jest dostępna dla wszystkich klientów.

Japońska korporacja w ubiegłym roku podniosła ceny abonamentu PlayStation Plus i od tego czasu systematycznie pojawiają się najróżniejsze promocje. Firma w ten sposób zachęca graczy do zainteresowania się sieciowymi usługami.

Poradnik do Far Cry 5

Najnowsza promocja może zainteresować niektórych graczy. Sony zdecydowało się dodać Far Cry 4 do 12-miesięcznego członkostwa PlayStation Plus. Zdaję sobie doskonale sprawę, że tytuł Ubisoftu ma już swoje lata, jednak jeśli akurat zamierzaliście nabyć PS+, to możecie zgarnąć prezent.

Oferta jest ważna od dzisiaj (11:00) do 12 lutego (10:00), jednak z propozycji mogą skorzystać wyłącznie gracze, którzy nie mają aktywnego członkostwa PlayStation Plus… A nawet jeśli skończy się Wam abonament w najbliższych dniach, to nie będziecie mogli zainteresować się promocją, ponieważ Sony zdecydowało się zaproponować Far Cry 4 wyłącznie graczom, których subskrypcja skończyła się przed 29 stycznia.

PlayStation Plus na rok kosztuje aktualnie 240 zł, a tutaj znajdziecie szczegóły promocji. Far Cry 4 jest aktualnie dostępny za 49 zł – tytuł Ubisoftu został przeceniony z 79 zł (37%).

Źródło: PlayStation Store

Tagi: far cry 4 playstation 4 playstation store promocja