Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.01.2018 11:49
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Twórcy opowiadają o tworzeniu postaci
396V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Twórcy opowiadają o tworzeniu postaci

Gdy do tworzenia jRPG-a zabiera się duet Level-5 oraz Studio Ghibli, możemy być pewni, że wyjdzie z tego małe dzieło sztuki. Pierwsze Ni no Kuni było rewelacyjną niespodzianką, zaś "dwójka", zapowiada się jeszcze lepiej.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom może okazać się jeszcze lepsze od swojego poprzednika, na co zapewne liczą wszyscy jego fani. Fantastyczna opowieść, jaką zaoferowało pierwsze Ni no Kuni zapadła w pamięć wielu graczom, a stało się tak za sprawą świetnie rozpisanego scenariusza i równie dobrze nakreślonych postaci.

Kinga Kujawska dołącza do ESL Polska. Firma przygotowała ciekawe przywitanie

Tym razem ma nie być inaczej i Level-5 dołożyło wszelkich starań, aby każda scena, jaką zobaczymy w ich dziele była perfekcyjna. Zgodnie z tym, co mówi na poniższym wideo Akihiro Hino, prace nad Ni no Kuni II idą tak długo, gdyż producenci pragnęli dopieścić wszystko do tego stopnia, że nad jednym etapem potrafili spędzić kilka dodatkowych tygodni. 

Z drugiej zaś strony, niektóre aspekty designu szły zadziwiająco szybko, czego przykładem jest stworzenie modelu, twarzy i charakteru postaci Rolanda, co zajęło zaledwie miesiąc - a jak na tak istotnego bohatera, to jest wyczyn.

Do magicznego świata Ni no Kuni powrócimy już 23 marca tego roku, zaś poniżej możecie zobaczyć rzeczone wideo z kulisami projektowania postaci.

Tagi: Bandai Namco Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom