Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2018 21:00
Pure Farming 2018 z 3 trybami. Zwiastun pokazuje wiejskie atrakcje
634V

Pure Farming 2018 z 3 trybami. Zwiastun pokazuje wiejskie atrakcje

Studio Ice Flames zaprezentowało dokładny materiał ujawniający przyjemności przygotowane w Pure Farming 2018. Na graczy czekają trzy odmienny tryby, które pozwolą wycisnąć wszystkie soki z pomidorów.

Gry skupiające się na uprawianiu gleby cieszą się w Polsce stałą popularnością, więc deweloperzy prześcigają się w pomysłach oraz ciekawych propozycjach, które mają sprawić, że to właśnie na ich farmie gracze spędzą najwięcej czasu. Dzisiaj możemy poznać nowości stworzone przez studio Ice Flames.

Dying Light: Bad Blood to samodzielny dodatek do dzieła Techlandu!

Twórcy Pure Farming 2018 postawili na trzy odmienne tryby oferujące zróżnicowaną rozgrywkę. W „Moja Pierwsza Farma” otrzymacie w spadku zadłużoną farmę po dziadku i Waszym zadaniem będzie doprowadzenie tego miejsca do należytego wyglądu i spłacenie wszystkich długów. To właśnie w tym miejscu nauczycie się wszystkich podstaw i systemów przygotowanych przez deweloperów.

Gracze mogą zapoznać się również z „Wyzwaniami”, czyli 20 trwających godzinę scenariuszy, które sprawiają, że zmierzycie się z ekstremalnymi sytuacjami. Farmerzy w tym wypadku muszą radzić sobie z przykładowo dotkliwą suszą lub pożarem dżungli.

Trzecią i pewnie dla wielu najciekawszą opcją jest „Tryb Swobodny”, który jak sama nazwa wskazuje pozwala zainteresowanym cieszyć się tytułem na własną rękę. Śmiałkowie otrzymują na początku małe pole i muszą stworzyć „farmerskie imperium”.

Jestem przekonany, że nie zabraknie chętnych na takie przyjemności, a dodatkowo zachęcam zerknąć na poniższy zwiastun, który ujawnia krótkie fragmenty rozgrywki.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ice flames pure farming 2018 Techland zwiastun