Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.01.2018 09:27
Fallout 4 za darmo przez cały weekend
1789V

Fallout 4 za darmo przez cały weekend

Bethesda po raz pierwszy oferowała za darmo Fallout 4 w maju zeszłego roku. Wydawca uznał, że gra jest warta świeczki, bo w ten sposób można pewnie zachęcić do zabawy osoby, które normalnie nie zainteresowałyby się tą postapokaliptyczną przygodą.

Fallout 4 dostępny jest za darmo przez cały weekend dla subskrybentów Xbox Live Gold na Xbox One. To już druga taka inicjatywa związana z Fallout 4. Wcześniej gra Bethesdy była dostępna gratisowo na Xbox One przez 1 weekend w maju 2017 roku. W Fallout 4 możemy bawić się bez żadnych opłat do godziny 8:00 rano, 29 stycznia.

Oprócz darmowego weekendu w sklepie cyfrowym Microsoftu można też kupić wszystkie wersje Fallout 4 w promocyjnych cenach. W przypadku standardowego wydania Fallout 4 cenę obniżono o 33%, Fallout 4 GOTY i Przepustka Sezonowa zaliczyły natomiast redukcję ceny o 40%. Oddzielne DLC można również kupić za 40% mniej.

Jak zwykle w przypadku takich darmowych "weekendowych" wersji gracze mogą kontynuować zabawę po zakończeniu okresu darmowego (nie trzeba zaczynać przygody od zera). Wystarczy po prostu kupić Fallout 4 w wersji cyfrowej i można bawić się dalej bez zbędnych przestojów.

 

Tagi:

Nie przegap