Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2018 18:08
Fe w natywnym 4K na Xbox One X. Gra w dobrej cenie
861V

Fe w natywnym 4K na Xbox One X. Gra w dobrej cenie

Za 22 dni na cyfrowych półkach sklepowych zadebiutuje pierwsza produkcja EA Originals, czyli specjalnego oddziału Electronic Arts wrzucającego na rynek indyki. Twórcy z Zoink Games wyjawili kilka informacji o Fe.

Fe to pierwsza gra EA Originals. Wydawca zdecydował się zaopiekować małymi produkcjami, które mają oferować niezwykłe doświadczenie – najlepszym przykładem tych słów jest Unravel. Gra Coldwood Interactive trafiła na rynek w 2016 roku.

EA przedstawia program dla indyków. Pierwszym EA Originals jest Fe

Fe wskoczy wyłącznie na cyfrowe półki sklepowe 16 lutego i grę możecie nabyć za 84 zł – jest to dobra cena, która nie powinna odstraszyć graczy, a jednocześnie przy odpowiednim zainteresowaniu pozwoli deweloperom zrealizować marzenia i wykreować kolejne gry.

Andreas Beijer – reżyser tytułu – rozmawiał z dziennikarzem wccftech.com, któremu potwierdził, że Fe zadziała na Xboksie One X w natywnej rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę, a na PlayStation 4 Pro w rozdzielczości 1260p (2240×1260) również przy 30 fps.

Twórcy zapowiadają produkcję jako „nowy rodzaj platformowej przygody, w której opowieść zależy od gracza”. W trakcie zabawy będziemy odkrywać historię opowiedzianą bez słów.

Wiele na to wskazuje, że już jutro zapoznamy się z konkretnymi fragmentami rozgrywki, ponieważ niektóre redakcje zaplanowały publikowanie zapowiedzi.

Źródło: https://wccftech.com/fe-native-4k-xb1x-1260p-ps4pro/

Tagi: cena ea originals Electronic Arts fe zoink!

Nie przegap