Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.01.2018 12:37
Darkest Dungeon: Ancestral Edition. Wydanie pudełkowe w europejskich sklepach
1279V

Darkest Dungeon: Ancestral Edition. Wydanie pudełkowe w europejskich sklepach

Autorzy Darkest Dungeon zaskakują. Okazuje się, że ich znakomity dungeon crawler trafi w wersji na Switch i PS4 do tradycyjnych sklepów.

Red Hook Studios nawiązało współpracę z Merge Games, dzięki czemu w sklepach pojawi się niedługo wydanie fizyczne Darkest Dungeon: Ancestral Edition.

Darkest Dungeon z nowym DLC. Nawiedzona farma zachęca do odwiedzin

Tytuł w formie pudełkowej wyda Merge Games. Gra będzie kosztować 40 dolarów na Nintendo Switch i 30 dolarów na PS4. W pakiecie znajdziemy od razu DLC Crimson Court oraz The Shield Breaker.

"Wielu fanów prosiło nas o wydanie fizycznej edycji naszej gry. Dzięki nawiązaniu współpracy z Merge Games jest to wreszcie możliwe! Jesteśmy zachwyceni, że gracze będą mieć niedługo opcję zakupienia fizycznego wydania. W naszych biblioteczkach też z pewnością stanie kilka pudełek z Darkest Dungeon" - powiedział Tyler Sigman, wiceprezes Red Hook Studios.

Gra w formie pudełkowej już dorobiła się kategorii wiekowej PEGI, co potwierdza wydanie Darkest Dungeon: Ancestral Edition również w Europie. Premiera odbędzie się w marcu. W naszej galerii znajdziecie obrazki przedstawiające pudełka, jakie znajdziemy w sklepach.

Tagi: