Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2018 20:34
System Shock Reboot wygląda coraz lepiej. Twórcy prezentują lokacje
1014V

System Shock Reboot wygląda coraz lepiej. Twórcy prezentują lokacje

Night Dive Studios zdecydowało się przypomnieć światu o upiększonej wersji kultowego System Shock. Twórcy wciąż pracują nad rebootem, który został zaprezentowany na nowym materiale wideo.

W 2018 roku będziemy świadkami premiery System Shock Reboot. Nad tytułem pracuje Night Dive Studios, którego to przedstawiciele zdecydowali się zaprezentować postęp prac nad grą.

System Shock zmienił silnik na Unreal, bo "Unity nie pasuje do konsol"  

21625 darczyńców zdecydowało się wyłożyć 1,35 mln dolarów na stworzenie upiększonego System Shock. Twórcy mając taki kapitał postanowili odrestaurować produkcję od podstaw i właśnie z tego powodu prace nad grą wciąż trwają.

Kevin Manning, Robert Simon oraz Cody Williams nagrali materiał wideo, na którym prezentują nową wizję System Shocka, a jednocześnie opowiadają o pełnym odświeżeniu gry. Trójka artystów wspomina o starciu z legendarnym projektem.

System Shock Reboot wygląda już naprawdę świetnie, bo nie możemy zapomnieć, że autorzy w marcu ubiegłego roku zdecydowali się zmienić silnik i produkcja zdecydowanie wypiękniała na Unreal Engine 4.

Nadal nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery, ale mam nadzieję, że zespół zbliża się wielkimi krokami do zakończenia prac na tytułem. Chętnie zapoznam się z tą historią, która w 1994 roku zgarnęła sporo pochwał.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Night Dive Studios System Shock