Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2018 20:15
God of War może trafić na rynek w kwietniu
7781V

God of War! Znamy datę premiery i oglądamy fabularny zwiastun - posłuchajcie polskich głosów!

Sony właśnie podało datę premiery i opublikowało fabularny zwiastun God of War! Japończycy ujawnili również specjalne wydania gry oraz edycję kolekcjonerską. 

Zdaniem ostatnich przecieków nadciąga największa kampania marketingowa w historii PlayStation. Znany informator wczoraj podgrzewał atmosferę, a właśnie Amazon zdecydował się dodać do swojej oferty nowy produkt.

Poradnik do God of War

„God of War Collectors Edition - PlayStation 4” zdaniem pracowników znanego, amerykańskiego sklepu trafi na półki sklepowe 20 kwietnia. Paczka została wyceniona na 129 dolarów, czyli około 438 zł, jednak aktualnie nie poznaliśmy konkretów dotyczących zawartości – te nadejdą „wkrótce”.

Należy przy tym zaznaczyć, że informację podał główny oddział Amazonu, a nie jeden z mniejszych oddziałów… A w momencie pisania tej wiadomości, produkt został usunięty ze sklepu. Nie jest to raczej przypadek.

20 kwietnia to ciekawa data. Z jednej strony później niż sądziliśmy (wiele plotek sugerowało pojawienie się gry w marcu), ale i tak dobrze, że na przygodę nie będziemy musieli zaczekać do drugiej połowy roku (według niektórych doniesień premiera miała zostać przełożona).

 

[Aktualizacja]

Jak widzicie… Jeszcze przed chwilą była o tylko plotka, ale Sony opublikowało ostateczne informacje. Zobaczcie fantastyczny zwiastun fabularny, który wprowadzi Was w świat Kratosa i wyciśnie z Waszych kieszeni gotówkę. Szykuje się hit? O tak! 

God of War zadebiutuje 20 kwietnia!

Kim jest Kratos? Syn Boga Wojny nie zna przeszłości swojego ojca i to właśnie ten wątek zostanie poruszony w najnowszej opowieści. Mężczyźni muszą wspólnymi siłami wyruszyć do zupełnie nowego świata, ale będzie to wyjątkowo trudne zadanie.

W galerii znajdziecie trzy specjalne wydania - Kolekcjonerkę (poznaliśmy wcześniej), wydanie limitowane (grę w pudełku, steelbook i artbook od Dark Horse) i Digital Deluxe Edition (gra w wersji cyfrowej, artbook, komiks, dynamiczny motyw, specjalny strój i tarcza)

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery god of war Santa Monica Studio