Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2018 20:27
God of War ma otrzymać największą kampanię marketingową w historii PlayStation. Kratos będzie wszędzie
2243V

God of War ma otrzymać największą kampanię marketingową w historii PlayStation. Kratos będzie wszędzie

W lodówce, telewizji, kinie, teatrze, a może nawet na PPE? Kratos pojawi się w każdym możliwym miejscu, bo Sony szykuje podobno wyjątkowo dużą kampanię marketingową. Wszyscy gracze mają usłyszeć o powrocie Boga Wojny.

Wciąż czekamy na konkretne informacje dotyczące daty premiery God of War, ale kolejne źródło donosi, że Sony szykuje się na odpalanie kilku potężnych armat. Zdaniem Tiduxa, Japończycy chcą w wyjątkowy sposób powitać swojego uznanego bohatera.

Poradnik do God of War

Znany informator sympatyzujący z marką PlayStation w ostatnich dniach często wypowiada się na temat najnowszej produkcji Santa Monica Studio. Możemy mieć pewność, że nie jest to przypadek, a gracz otrzymał już odpowiednie informacje, którymi ma podgrzewać atmosferę.

Zdaniem Tiduxa, nadciąga wielka kampania marketingowa God of War:

„Jesteście gotowi na zobaczenie Kratosa w każdym miejscu? PlayStation wkrótce uruchomi największą kampanię marketingową! #GodofWar”

Jest to naprawdę ciekawa wiadomość, bo możemy mieć pewność, że Sony jest bardzo pewne najnowszej produkcji Santa Monica Studio. Studio zdecydowało się kompletnie przebudować serię, jednak najwidoczniej pierwsze, wewnętrzne testy potwierdzają wysoką jakość, więc Japończycy nie zamierzają oszczędzać na promocji.

Kratos ma otrzymać nawet większą promocję od ostatniej historii Nathana Drake’a – Sony miało przeznaczyć większy budżet na wypromowanie God of War od Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Źródło: Twitter.com

Tagi: god of war promocja Santa Monica Studio Sony