Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2018 18:28
Assassin’s Creed: Origins The Hidden Ones na premierowym zwiastunie. Ubisoft prezentuje nową historię
1663V

Assassin’s Creed: Origins The Hidden Ones na premierowym zwiastunie. Ubisoft prezentuje nową historię

Pierwszy, fabularny dodatek do Assassin’s Creed: Origins trafi na cyfrowe półki sklepowe już jutro, więc dzisiaj możemy zapoznać się ze zwiastunem prezentującym akcję. Ubisoft zapowiada wydarzenia i pokazuje nową miejscówkę.

Francuzi postanowili rozbudować Assassin’s Creed: Origins dwoma rozszerzeniami. Duże DLC wprowadzą zupełnie nowe historie, a jednocześnie pozwolą zdobyć kolejne bronie i zarazem ulepszyć bohatera.

God of War mogło zaprowadzić graczy do Egiptu. Twórcy nie chcieli zmierzyć się z Assassin’s Creed: Origins

The Hidden Ones  zaprowadzi graczy do Synaju. To właśnie w tym miejscu odbędzie się fabuła rozszerzenia, które zostało umiejscowione cztery lata po wydarzeniach z podstawki. Twórcy zdecydowali się kontynuować akcję, a jednocześnie gracze mogą liczyć na ulepszenie swojego bohatera (maksymalny poziom wynosi tym razem 45 LVL), a dodatkowo zainteresowani zgarną zupełnie nowe bronie, stroje oraz kolejnego wierzchowca.

Dodatek został wyceniony na 39,99 zł i już jutro będzie dostępny na PlayStation Store, Xbox Live oraz Uplay. Aktualnie nie poznaliśmy długości wydarzeń, jednak takie konkrety powinny trafić do Sieci już w przeciągu następnych dwóch dni.

Drugie rozszerzenie do Assassin’s Creed: Origins zadebiutuje na rynku 6 marca i w The Curse of the Pharaohs gracze zmierzą się z najróżniejszymi bestiami, ponieważ autorzy zdecydowali się poruszyć temat egipskiej mitologii.

Tagi: assassin’s creed: origins Assassin’s Creed: Origins The Hidden Ones dlc dodatek trailer ubisoft zwiastun