Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2018 21:00
50 Cent szykuje się do stworzenia 3 gry. Raper ma pomysł
1070V

50 Cent szykuje się do stworzenia 3. gry. Raper ma pomysł

50 Cent nie rezygnuje ze wspierania przemysłu gier wideo. Znany raper zamierza stworzyć trzecią grę, która może prezentować znacznie większy poziom od poprzednich projektów.

50 Cent: Bulletproof oraz 50 Cent: Blood on the Sand nie okazały się wielkimi hitami, ale Curtis Jackson nie rezygnuje z tworzenia gier. Raper w rozmowie z dziennikarzem GameSpotu wspomniał o planach na trzecią produkcję.

Twórcy 50 Cent: Blood on the Sand musieli słuchać 7-letniego syna rapera

W ubiegłym roku miałem okazję wspominać o pracach nad 50 Cent: Blood on the Sand. Gra nie podbiła rynku, jednak w produkcji tytułu istotną rolę odegrał 7-letni syn rapera, którego zachcianki musieli spełniać deweloperzy.

50 Cent w rozmowie z redakcją GameSpotu zaznaczył, że jest „zdecydowanie” gotowy, aby podjąć wyzwanie stworzenia trzeciej gry wideo i wspomniał, że ma nawet pomysł na koncepcję – tytuł mógłby się opierać na nowym serialu telewizyjnym, o którym jednak tak naprawdę nie wiemy za wiele.

Jackson nie może narzekać na nudę – w końcu występuje w serialu Powers, a jednocześnie przygotowuje kolejną płytę – ale już teraz ma w głowie pomysł na stworzenie nowego uniwersum. Serial mógłby zostać dopowiedziany przez produkcję na konsole, jednak twórca zaznacza, że tytuł musi być „unikalny” oraz „wyjątkowy” i powinien mu się spodobać, by w ostateczności pudełka trafiły na półki sklepowe.

W sumie możemy przypuszczać, że tak naprawdę „zielone światło” będzie musiał wydać jego syn, którego decyzje ukształtowały 50 Cent: Blood on the Sand.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/50-cent-has-ideas-brewing-for-a-new-video-game

Tagi: