Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 19:56
Czarne Lusterko od Netflix Polska. Ponura wizja przyszłości dla polskich widzów
1945V

Czarne lusterko od Netflix Polska. Ponura wizja przyszłości dla polskich widzów

Miłośnicy serialu Black Mirror mogą zainteresować się ciekawą propozycją przygotowaną przez Netflix Polska. Oddział zdecydował się stworzyć „Czarne lusterko”, czyli miniserial oparty na znanych historiach.

19 stycznia odbędzie się premiera „Czarnego lusterka”, czyli specjalnej serii przygotowanej przez Netflix Polska we współpracy ze znanymi Youtuberami. Będzie to nietypowa produkcja, która nie trafi na platformę.

Najlepiej zapowiadające się seriale 2018 roku

„Czarne lusterko” to czteroodcinkowa seria, w której zobaczymy Emce kwadrat, Martina Stankiewicza, Krzysztofa Gonciarza i Grupę Filmową Darwin. Znane osobistości zajęły się stworzeniem historii, które nawiązują oczywiście do Black Mirror od Netflix.

Wszystkie epizody zostaną opublikowane w najbliższy piątek, ale widzowie zobaczą je jedynie w Sieci za pośrednictwem YouTube’a, Facebooka oraz Twittera. Jest to z jednej strony dobra wiadomość, bo produkcje będą ogólnodostępne, jednak z drugiej odrobinę szkoda, ponieważ możemy spodziewać się mniejszej skali.

Mimo wszystko warto śledzić projekt, ponieważ wybrana grupa YouTuberów prezentuje naprawdę wysoki poziom i tworzy często fantastyczne projekty. Poniżej zobaczycie ogólny zwiastun oraz cztery materiały promujące poszczególne historie.

Tagi: black mirror Czarne Lusterko czarne lustro Netflix netflix polska