redakcja PPE redakcja PPE 18.01.2018 21:25
Nowe opcje personalizacji PPE - filtry i ustawienie liczby newsów
1131V

Nowe opcje personalizacji PPE - filtry i ustawienie liczby newsów

Drodzy Czytelnicy, miło nam poinformować, że oddaliśmy do Waszej dyspozycji kolejne opcje personalizacji PPE, które sprawią, że w jeszcze większym stopniu będziecie mogli dostosować portal do własnych potrzeb. 

Na PPE staramy się, abyście mogli korzystać z portalu w sposób możliwie dla Was najprzyjemniejszy. Od dawna dostępne są m.in. opcje sortowań komentarzy, opcja filtrowania newsów po wybranych platformach czy ustawienie rodzaju powiadomień. Dzisiaj rozbudowujemy dostępne opcje o dwie kolejne, a w zasadzie modyfikujemy te, z których mogliście korzystać.  

  • liczba newsów na stronie głównej - dotychczasowy moduł ustawienia liczby materiałów na stronie głównej został rozbudowany - podzieliliśmy liczbę newsów do wyboru w zależności od wielkości zdjęć. Teraz możecie ustawić osobno liczbę newsów z dużym zdjęciem i z małym. Opcje do wyboru to dla dużych zdjęć 4, 8, 12 i 16, a dla małych 8, 16, 24 i 32. 

Tutaj przy okazji drobne wyjaśnienie, bo po ostatniej zmianie wyglądu strony głównej pojawiły się opinie, że newsy są w różnej kolejności, ciężko się połapać itp. Wszystkie materiały na stronie głównej są od zawsze chronologicznie i wielkość zdjęcia nie ma tu znaczenia - w porównaniu do poprzedniego wyglądu (10 dużych zdjęć i 10 małych) zmieniliśmy proporcje (4 duże i 34 małe), ale rozumiemy, że nie każdemu taki układ musi odpowiadać, stąd nowe opcje personalizacji. 

  • filtrowanie materiałów na stronie głównej - dotychczas mogliście ustawić filtrowanie newsów w zależności od platform, które przypisujemy do informacji. Obecnie rozbudowaliśmy tę opcję o możliwość filtrowania newsów również pod kątem kategorii (np. Galerie, Wideo, Filmy i seriale, Plotki itd.), a także o opcję filtrowania materiałów publicystycznych: m.in. Blogi, Wideo, Poradniki czy Publicystyka (w przypadku ogólnie pojętej Publicystyki dodatkowo możecie filtrować nasze główne cykle). 

Uwaga! Filtry działają na materiały dodawane od wczoraj, tym samym nie obejmują starszych newsów, ale oczywiście obejmą te, które się pojawią. 

Skorzystaj z personalizacji portalu

Zapraszamy do testowania nowych opcji i tradycyjnie czekamy na uwagi. 

Tagi: ppe 3.0