Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 13:37
Nintendo Switch z nowym „interaktywnym doświadczeniem”. Jeszcze dzisiaj odbędzie się prezentacja!
1665V

Nintendo Switch z nowym „interaktywnym doświadczeniem”. Jeszcze dzisiaj odbędzie się prezentacja!

Nintendo uwielbia zaskakiwać. Firma właśnie zapowiedziała nowe wydarzenie, które jeszcze dzisiaj pozwoli graczom poznać „interaktywne doświadczenie” dla Nintendo Switcha. Japończycy przygotowują się do show.

W ubiegłym tygodniu zobaczyliśmy Nintendo Direct Mini, na którym Japończycy ujawnili produkcje zmierzające na Nintendo Switcha. Możemy mieć pewność, że to dopiero początek atrakcji, a jedną z kolejnych ciekawostek jest dzisiejsza prezentacja.

Dark Souls Remastered, Donkey Kong Country, Mario Tennis Aces i więcej. Szczegóły Nintendo Direct Mini

O godzinie 23:00 czasu polskiego zobaczymy „nowe, interaktywne doświadczenie” dla Nintendo Switch, które zostało „specjalnie przygotowane dla dzieci i dla tych, którzy są dziećmi w sercu”. Trudno tak naprawdę rozszyfrować przekaz Japończyków, jednak już wkrótce poznamy wszystkie informacje dotyczące przygotowanej niespodzianki.

Macie dzieci lub w głębi serca sami czujecie się dziećmi? Jeśli tak, to właśnie dla Was dziś o godzinie 23:00 czasu polskiego Nintendo zaprezentuje nowe interaktywne doświadczenie przeznaczone na konsolę Nintendo Switch! 

Bardzo możliwe, że za pomocą tego „czegoś” Nintendo będzie chciało poszerzyć grono odbiorców Nintendo Switcha, ponieważ w ostatnim wywiadzie Tatsumi Kimishima wspomniał o roli drugiego roku dla nowej platformy – zdaniem szefa Nintendo to właśnie czas, w którym korporacja musi poszerzyć grono odbiorców o osoby, które nie są typowymi graczami.

Japończycy stoją teraz przed trudnym zadaniem, jednak jak widać, nie zamierzają spocząć na laurach. 10 milionów sprzedanych egzemplarzy w zaledwie 9 miesięcy to dobry początek, lecz Nintendo musi walczyć o nowych klientów i możemy śmiało przypuszczać, że Big N ma plan.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Nintendo Nintendo Direct Nintendo Switch