Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2018 19:34
Na Strażnicy Galaktyki 3 musimy jeszcze zaczekać. Reżyser zdradził wstępną datę premiery
1183V

Na Strażnicy Galaktyki 3 musimy jeszcze zaczekać. Reżyser zdradził wstępną datę premiery

Nie mam najlepszych informacji dla fanów Star-Lorda. James Gunn, który ma okazję okazję pracować nad trzecią opowieścią, zdradził wstępną datę premiery. Strażnicy Galaktyk vol. 3 to bardzo odległy temat.

W połowie ubiegłego roku sympatycy uniwersum Marvel wybrali się na drugą opowieść Strażników Galaktyki. Film zebrał sporo pochwał od dziennikarzy oraz fanów, więc sympatycy Petera Quilla z niecierpliwością wyczekują kolejnych wydarzeń.

Strażnicy Galaktyki vol. 2 - recenzja filmu

Nad projektem ponownie będzie czuwał James Gunn, który był reżyserem oraz scenarzystą dwóch poprzednich historii i to właśnie on zdradził wstępną datę premiery Strażnicy Galaktyk vol. 3.

Film pojawi się na wielkim ekranie dopiero w 2020 roku – już wcześniej pojawiały się sygnały, według których historia może wskoczyć na wielki ekran dopiero w tym terminie. Na szczegóły musimy jeszcze zaczekać, jednak Disney ma zarezerwowane trzy daty na produkcje ze stajni Marvela: 1 maj, 7 sierpnia lub 1 listopad.

James Gunn wspomniał również, że to właśnie ta historia otworzy wrota do kolejnych 10, a może nawet 20 lat z filmami Marvela, więc możemy liczyć na zapoczątkowanie wydarzeń, które będą kontynuowane przez kolejne produkcje.

Jeśli oglądaliście Strażnicy Galaktyki Vol. 2 to na pewno kojarzycie, że jedna z postaci zginęła – Gunn dodał podczas rozmowy z fanami na Twitterze, że ten bohater na pewno nie wróci, ponieważ zdaniem autora „ta śmierć musi coś znaczyć”. Możemy mieć jednocześnie pewność, że w historii Petera Quilla nie pojawią się mutanci.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/guardians-of-the-galaxy-vol-3-release-date-confirm/1100-6456114

Tagi: data premiery james gunn Strażnicy Galaktyki vol. 3