Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.01.2018 17:49
Battlefield 1. Teraz zagrasz w Operacje, nawet jak nie masz DLC
1655V

Battlefield 1. Teraz zagrasz w Operacje, nawet jak nie masz DLC

Pomimo nieco ponad roku od premiery, DICE wciąż rozwija swoje wielkie dzieło, zwane Battlefield 1. Teraz, aby ponownie zachęcić graczy do zabawy, udostępniają ważną zawartość za darmo.

Jakiś czas temu do świetnego Battlefield 1 trafiły tak zwane Operacje, czyli dosyć duże kampanie sieciowych pojedynków, składających się z dwóch lub trzech map. Do tej pory udział w nich mogły wziąć jedynie osoby, które albo zakupiły stosowne DLC samodzielnie, lub też posiadają Premium Pass, który stał się już małą tradycją w serii Battlefield.

10 najbardziej wyczekiwanych gier 2018 roku

Jednakże od teraz DICE zmienia zasady zabawy i otwiera je dla wszystkich swoich graczy. Jak całość będzie działać teraz?

Aby wejść w Operacje musimy wybrać je w odpowiednim miejscu w Menu gry, lecz musimy pamiętać przy tym o jednym bardzo ważnym fakcie. W każdej z nich możemy wziąć udział tylko raz (no, chyba że kupimy później DLC), więc nie róbmy sobie nadziei na więcej i czerpmy z tego tyle ile się tylko da. 

Ponadto jeśli nie mamy zakupionego dodatku nie zbierzemy nowych broni czy też pojazdów, co jest dosyć istotnym aspektem Battlefield 1. DICE pragnie nas jedynie zachęcić do zakupu rozszerzenia, a nie dawać nam wszystko, co ono oferuje za darmochę. Mimo wszystko jeśli macie grę i dawno nie graliście, może warto wrócić i spróbować.

Poniżej wklejam mały materiał prezentujący to, czym tak naprawdę są rzeczone Operacje.

Źródło: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/133564/the-return-of-operation-campaigns

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts