Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.01.2018 12:55
Sea of Thieves. Nadchodzący hit Rare przetestowało już 356 tysięcy graczy
966V

Sea of Thieves. Nadchodzący hit Rare przetestowało już 356 tysięcy graczy

Microsoft w końcu zlitował się nad biednym Rare i dał zdolnej ekipie stworzyć taką grę, jaką naprawdę chcą. Efektem tego jest to, że otrzymamy w tym roku jedną z najlepszych produkcji o piratach w dziejach.

Ekipa Rare w pocie czoła od paru lat przygotowywała dla nas swoje najnowsze dzieło, które to tym razem zabiera ich kreatywność w podróż po świecie prawdziwych piratów.

Sea of Thieves (Xbox One, PC). Premiera, cena, wymagania

Dzięki temu my, jako gracze będziemy mogli w sieciowej zabawie zaznać tego, jak jest być takim morskim rzezimieszkiem, a do tego poczujemy niesamowitą frajdę płynącą z różnorodności i niepowtarzalności tej przygody. Microsoft serwuje posiadaczom swojej konsoli rewelacyjną okazję ku temu, aby zostać piratem, co w testach alfa przetestowało już ponad 356 tysięcy graczy.

W tym czasie spędziliście na morzu aż prawie 55 tysięcy dni, zabiliście tysiące kapitanów, złupiliście grube miliardy złotych monet i wychlaliście prawie 600 tysięcy kufli alkoholu. Oczywiście jeszcze więcej tego wszystkiego otrzymamy w otwartej becie, która rozpocznie się 24 stycznia - szczegóły w linku powyżej.

Sea of Thieves - E3 2017 - 4K Gameplay Walkthrough

Tagi: sea of thieves