Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2018 18:32
Wiedźmin 3: Dziki Gon, PUBG, GTA V, NieR: Automata na Nintendo Switch dzięki Rainway już w lutym
5883V

Wiedźmin 3: Dziki Gon, PUBG, GTA V, NieR: Automata na Nintendo Switch dzięki Rainway już w lutym

Twórcy Rainway przygotowali nową reklamę swojej wielkiej usługi, dzięki której między innymi na Nintendo Switch włączymy największe hity z PlayStation 4, Xboksa One, czy też komputerów osobistych. Materiał zapowiada nadciągającą betę.

Rainway zostało ujawnione w ubiegłym roku. Twórcy programu zapowiadają wielkie granie na między innymi Nintendo Switchu – propozycja pozwala podobno na bezproblemową rozgrywkę za pomocą streamingu na wszystkich urządzeniach.

Cuphead na Nintendo Switch dzięki Rainway App

Piszę o Rainway kolejny raz i kolejny raz zastanawiam się – czy to może się udać? 20 stycznia odbędzie się otwarta beta usługi, więc pewnie wielu graczy zdecyduje się na sprawdzenie Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switchu.

Produkcja CD Projektu RED i konsola Nintendo nie pojawia się tutaj bez przyczyny, bo twórcy Rainway kilka miesięcy temu wspominali, że tytuł Polaków ma działać na sprzęcie Japończyków. Na liście pojawia się również między innymi Overwatch, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Grand Theft Auto V, a najnowszy trailer pokazuje PlayerUnknown's Battlegrounds.

Najnowszy zwiastun pokazuje dynamiczne przechodzenie pomiędzy grą na telefonie, konsoli, czy też komputerze i wygląda to naprawdę nieźle. Zainteresowanych sprawdzeniem Rainway, odsyłam na stronę programu.

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta nintendo switch pc PlayStation 4 rainway trailer xbox one zwiastun