Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2018 15:29
Nioh 2, Ninja Gaiden, a może Dead or Alive? Team Ninja szykuje się do dużego ogłoszenia
1111V

Nioh 2, Ninja Gaiden, a może Dead or Alive? Team Ninja szykuje się do dużego ogłoszenia

Team Ninja powróciło do pierwszej ligi za sprawą Nioh. Japończycy nie zamierzają spocząć na laurach i szef studia zapowiedział prace nad kilkoma wielkimi projektami. Jeden z tytułów ma zostać ujawniony jeszcze w tym roku.

Japońskie Team Ninja to zespół znany głównie z serii Dead or Alive oraz Ninja Gaiden. Twórcy od kilku lat czekali na ogromny sukces, który nadszedł za sprawą Nioh. Deweloperzy odgrzebali produkcję, która została doceniona na PlayStation 4 i komputerach osobistych.

Dead or Alive 6? Koniec dodatków do Dead or Alive 5  

Nadal czekamy na ujawnienie przyszłych planów Team Ninja, ale możemy mieć pewność, że studio pracuje nad kilkoma dużymi projektami. Tę informację potwierdził Yosuke Hayashi – szef studia wspomniał o pracach nad produkcjami, które mają trafić na rynek w przeciągu dwóch następnych lat.

Dziennikarz Weekly Famitsu zdecydował się drążyć temat, więc Hayashi wspomniał – gry mają zainteresować graczy z całego świata, więc nie będą to tytuły przygotowane wyłącznie dla japońskich odbiorców.  

Jeden z projektów Team Ninja powinien zostać ujawniony już w tym roku, ponieważ szef studia ma nadzieję, że twórcy dostarczą doświadczenie, którym będą się cieszyć gracze z całego świata i pozycja może odnieść sukces podobny do Nioh.

Hayashi niestety nie zdecydował się zdradzić konkretów.

Tagi: dead or alive ninja gaiden nioh Team Ninja