Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2018 15:01
Hori Onyx debiutuje na PlayStation 4. Sony przedstawia licencjonowany kontroler
2115V

Hori Onyx debiutuje na PlayStation 4. Sony przedstawia licencjonowany kontroler

Od przyszłego tygodnia posiadacze PlayStation 4 otrzymają możliwość nabycia nowego kontrolera. Firma Hori właśnie zaprezentowała Onyx, którego recenzję przeczytacie już wkrótce na łamach naszego portalu.

Hori postanowiło przedstawić ostateczne informacje dotyczące kontrolera Onyx. Urządzenie trafi do sprzedaży 15 stycznia, czyli już w najbliższy poniedziałek. Zainteresowani klienci muszą przygotować 249-259 zł, sprzęt będzie dostępny w sieciach Media Mark oraz Saturn.

Mini Wired Gamepad od HORI dla PlayStation 4 – recenzja sprzętu

ONYX Wireless Controller zostało zapowiedziane w ubiegłym roku, ale właśnie otrzymaliśmy informacje – sprzęt bez problemu kupicie również w naszym kraju już od przyszłego tygodnia. Z tego miejsca mogę wspomnieć, że kontroler testuje od wczoraj, a stosowną recenzję znajdziecie na portalu najpóźniej w dniu premiery urządzenia.

Pad łączy się z PlayStation 4 bezprzewodowo wykorzystując technologię Bluetooth i propozycja powinna zadowolić fanów… Xboksa. Asymetryczne ustawienie analogów jest głównie znane z urządzeń Microsoftu.

Onyx posiada również podwójne wibracje, panel dotykowy oraz standardowe przyciski znane z innych urządzeń Sony – d-pad umieszczony po lewej stronie, kwadrat, kółko, krzyżyk, trójkąt po prawej, a na górze znalazło się L1, L2, R1, R2.

Hori onyx ps4

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/01/11/introducing-the-onyx-wireless-controller-from-hori-available-for-ps4-next-week/

Tagi: HORI kontroler onyx wireless controller