Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2018 20:02
GTA Online z rekordowym zainteresowaniem. Rockstar świętuje i zapowiada nowe atrakcje
3874V

GTA Online z rekordowym zainteresowaniem. Rockstar świętuje i zapowiada nowe atrakcje

Rockstar nie potrzebuje nowych gier. GTA Online wciąż generuje fantastyczne wyniki i nawet cztery lata po premierze, produkcja cieszy się genialnym zainteresowaniem. Deweloperzy potwierdzili rekordową aktywność.

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie ogromny tekst zatytułowany „GTA Online – jak zostać królem podziemia”. Niektórzy mogli się dziwić, że po wielu latach powróciliśmy do tematu, ale jak widać… GTA Online wciąż żyje i ma się niezwykle dobrze!

Szczegóły PSX Extreme 245

Grand Theft Auto V trafiło na rynek 17 września 2013 roku, ale jeśli dobrze pamiętam, GTA Online zostało udostępnione po miesiącu. Twórcy od tego czasu systematycznie rozwijają sieciowy tryb, który swoją jakością i wielkością przebija wiele tytułów AAA.

Gracze doceniają starania Rockstar i studio potwierdziło dwa rekordy:

„2017 był jak dotąd największym rokiem dla GTA Online, który w grudniu dodatkowo zwieńczyliśmy pobiciem rekordu liczby graczy.”

Wariant zabawy rośnie, kolejni gracze cieszą się zawartością, twórcy przygotowują nowe dodatki, więc… Liczba zainteresowanych na ponad cztery lata po premierze osiągnęła rekord. To prawdziwy fenomen, który pewnie w 2018 roku nas jeszcze wielokrotnie zaskoczy.

Twórcy dziękują i zapowiadają nowe atrakcje:

„Dziękujemy wszystkim wiernym graczom GTA Online na całym świecie - w nadchodzących tygodniach mamy dla Was kolejne atrakcje, w tym nowe tryby do rozegrania oraz pojazdy do kupienia i wypróbowania.”

Rockstar odkryło kurę znoszącą złote jaja, która sprawiła, że studio zrezygnowało z fabularnych dodatków do Grand Theft Auto V. Deweloperzy wolą pracować nad bezpłatnymi DLC, ponieważ mikrotransakcje generują olbrzymie zyski.

Wspominając o dodatkach: Lampadati Viserisa trafiło właśnie do gry – zdjęcie samochodu znajdziecie w galerii. Dodatkowo gracze mogą liczyć na podwójne premie GTA$ i RP za misje Lestera do 15 stycznia i specjalne zniżki na powietrzny i naziemny asortyment.  

Źródło: https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60332/Lampadati-Viseris-Out-Now-Plus-Double-GTA-RP-on-Lester-Contact-Mission

Tagi: