Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2018 19:00
Kingdom Come: Deliverance z ulepszeniami na Xbox One X. Gra zadziała na PS4 i XOne w 900p
1694V

Kingdom Come: Deliverance z ulepszeniami na Xbox One X. Gra zadziała na PS4 i XOne w 900p

Warhorse Studios powinno szykować miecze na wielką premierę swojego ogromnego dzieła. Kingdom Come: Deliverance trafi na półki sklepowe w przyszłym miesiącu, więc z tej okazji otrzymaliśmy kilka technicznych ciekawostek dotyczących produkcji. 

Miłośnicy gatunku RPG po wielu latach czekania zapoznają się z Kingdom Come: Deliverance. Tytuł zaoferuje wielką opowieść w średniowiecznym świecie, w którym nie natrafimy na smoki, potwory i innych wiedźminów. Gra zadebiutuje na rynku 13 lutego.

Kingdom Come: Deliverance na przepełnionej walką rozgrywce. Średniowiecze pełne krwawych scen

Twórcy nie mają już problemów z szczegółowym komentowaniem ciekawostek dotyczących gry i Tobias Stolz-Zwilling zdecydował się przybliżyć jakość historii w wersji na konsole. Na najlepszą edycję mogą liczyć oczywiście posiadacze Xboksów One X, ponieważ „najpotężniejsza konsola w historii” zaprezentuje przygodę w rozdzielczości 1440p, a zarazem zaoferuje najwyższą jakość globalnego oświetlenia, poprawione cienie (więcej i usprawniona jakość), lepsze oświetlenie i poprawioną odległość widzenia względem Xboksa One.

Studio jest również zadowolone z wersji na PlayStation 4 Pro, jednak sympatycy konsoli Sony mogą liczyć jedynie na 1080p, a zarazem nieco gorsze globalne oświetlenie oraz efekty cząsteczkowe. Studio starało się wykorzystać każdy aspekt urządzeń, lecz Kingdom Come: Deliverance zadziała na PlayStation 4 i Xboksie One jedynie w rozdzielczości 900p.

Nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących płynności animacji, ale możemy się spodziewać 30 fps na wszystkich urządzeniach. Kingdom Come: Deliverance nie zaoferuje wsparcia HDR, ponieważ CryEngine 3.8.6 nie obsługuje tej technologii.

Źródło: https://wccftech.com/kingdom-come-1440p-xb1x-1080p-ps4-pro/

Tagi: