Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2018 15:00
Happy Manager na PlayStation 4. Symulator miłości dla graczy na nowych materiałach i z datą premiery
2781V

Happy Manager na PlayStation 4. Symulator miłości dla graczy na nowych materiałach i z datą premiery

Sympatycy nietypowych, japońskich przyjemności mogą szykować gotówkę. D3 Publisher potwierdziło datę premiery Happy Manager w wersji na PlayStation 4. Z tej okazji możemy spojrzeć na nowe materiały z gry.

Happy Manager to „symulator miłości”, który został zaprezentowany w październiku 2016 roku. Twórcy zdecydowali się podążyć drogą Bandai Namco i stworzyć produkcję, w której gracz otrzyma możliwość spotykania się z kobietami.

Pierwsze informacje o Happy Manager

W Happy Manager wskoczymy w buty „menadżera” oraz „nauczyciela” młodych kobiet, którymi należy się opiekować. Gracz musi pomagać trójce niewiast, które znajdują się w małej posiadłości na przedmieściach Hanasaki.

Gameplay w tym wypadku jest bardzo… Nietypowy. Nasze „podopieczne” muszą radzić sobie z codziennymi trudami przykładowo na siłowni, a ich opiekun musi im pomagać we wszystkich obowiązkach.

W trakcie zabawy powstaje relacja pomiędzy graczem a trzema kobietami, którą można porównać do miłości lub przyjaźni. Tytuł miał pierwotnie zadebiutować w 2017 roku i wspierać gogle PlayStation VR, ale autorzy zdecydowali się zrezygnować z wirtualnej rzeczywistości.  

Happy Manager trafi do Japończyków już 11 listopada, a w galerii znajdziecie świeże materiały. Twórcy pokazują kilka nowych strojów, które będą dostępne dzięki DLC. Na deser podrzucam również czysty gameplay oraz zwiastun. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: D3 Publisher Happy Manager screeny