Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.10.2016 11:50
Z gier w stylu Summer Lesson robi się nowy gatunek - Happy Manager trafi na PS VR w 2017 r.
3139V

Z gier w stylu Summer Lesson robi się nowy gatunek - Happy Manager trafi na PS VR w 2017 r.

Chyba niedługo będziemy mówić już o nowym gatunku gier przeznaczonych dla gogli VR. Happy Manager to kolejna produkcja po Summer Lesson i erotycznym Kanojo VR, w której wcielamy się w nauczyciela/opiekuna młodych kobiet, obserwując ich życie w perspektywie FPP.

D3 Publisher opublikowało świeże materiały (screeny i gameplay) z przygotowywanego tytułu dla PlayStation VR, który nosi tytuł Happy Manager. W grze wcielamy się w rolę "menedżera" i "nauczyciela", który musi opiekować się trójką młodych kobiet, mieszkających w pewnej posiadłości znajdującej się na przedmieściach Hanasaki.

Gracz będzie towarzyszył dziewczynom na basenie, w siłowni i będzie pomagał im w wypełnianiu codziennych obowiązków. Poprzez liczne interakcje budowana ma być przyjaźń z trójką kobiet.

Produkcja ma trafić na japoński rynek zimą 2017 r. Trudno powiedzieć jednak czy zobaczymy ją kiedykolwiek na rynkach zachodnich.

Wczoraj wspominaliśmy o podobnej produkcji (tym razem tylko dla dorosłych), która powstaje z myślą o Oculus Rift/HTC Vive.Poniżej znajdziecie trochę rozgrywki z Happy Manager (gameplay zaczyna się od 13 minuty nagrania)

 Tagi: