Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.01.2018 08:21
CES 2018. Sony nie zapomniało o grach na PS4 podczas imprezy
3888V

CES 2018. Sony nie zapomniało o grach na PS4 podczas imprezy

Na targach CES 2018 rządzi przede wszystkim wszelkiej maści elektronika i nowoczesny sprzęt RTV. Czasami przez imprezę przewijają się również gry, tak jak było w przypadku Sony.

Japońska korporacja tym razem mocno podkreśliła, że oprócz produkowania telewizorów podstawą jej działalności są obecnie konsole. Na samym początku konferencji Sony został wyświetlony materiał wideo, w którym nie zabrakło m.in. Ghost of Tsushima, God of War i Dreams.

CES 2018 - podsumowanie konferencji Sony

W porównaniu z poprzednimi latami materiał promocyjny związany z PlayStation 4 był zdecydowanie dłuższy. Dotychczas japoński gigant ograniczał się tylko do najkrótszych przebitek z gier na swoje konsole.

W trakcie konferencji Sony na CES 2018 wystąpił Kazuo Hirai, który przypomniał, że "PlayStation kontynuuje rozwijanie pozytywnego pędu w gamingowym świecie". Tym "pozytywnym pędem" jest przede wszystkim wysoka sprzedaż PS4. Hirai wspomniał w trakcie konferencji, że tylko w sezonie świątecznym sprzedano 5,9 mln egzemplarzy PS4. Sony poinformowało, że konsola rozeszła się już od momentu premiery w nakładzie 75 milionów sztuk na całym świecie. PlayStation Network ma już również 70 milionów aktywnych użytkowników. 

Poniżej znajdziecie nie tylko zwiastun Sony, ale również całe wystąpienie Kaza Hiraia z CES 2018.

Jednym z najważniejszych ogłoszeń w trakcie CES 2018 było ujawnienie nowej linii smartfonów Sony. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.Tagi: CES 2018 kaz hirai kazuo hirai Sony