Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.01.2018 14:33
Kobiety Mafii na zwiastunie kinowym. Patryk Vega przedstawia nową opowieść
905V

Kobiety Mafii na zwiastunie kinowym. Patryk Vega przedstawia nową opowieść

Patryk Vega pewnie przygotowuje już trzy kolejne filmy, ale zanim otrzymamy materiały z kolejnych wybuchowych i wulgarnych produkcji, możemy spojrzeć na Kobiety Mafii. Najnowsza opowieść została zaprezentowana na kinowym zwiastunie, który tym razem w zgrabny sposób pokazuje kilka scen.

23 lutego w kinach na terenie całego kraju zadebiutuje film pod tytułem Kobiety Mafii. Najnowsza opowieść Patryka Vegi została podobno przygotowana we współpracy z gangsterami z Grupy Mokotowskiej.

Pierwszy zwiastun filmu Kobiety Mafii 

Najnowszy materiał jest krótszy od pierwszego, ale dzięki temu znacznie ciekawszy. Pojawia się tutaj kilka znanych scen, trochę humoru, kilka wulgaryzmów i sporo strzelania. Główne role w najnowszej historii przypadły Oldze Bołądź, Agnieszce Dygant, Katarzynie Warnke, Aleksandrze Popławskiej, Julii Wieniawa-Narkiewicz, jednak na ekranie nie zabraknie Bogusława Lindy, Piotra Stramowskiego oraz Tomasza Oświęcimskiego.

Chciałbym napisać „to na pewno się nie uda”, jednak już Botoks, czyli ostatni film Patryka Vegi, który debiutował 29 września pokazał, że polska publiczność kocha takie produkcje. Ostatnia opowieść zgarnęła drugie najlepsze otwarcie w historii polskiego kina i zarobiła prawie 50 milionów złotych, więc znany twórca zapowiedział nawet serial na podstawie tej historii. 31 stycznia na Showmax zadebiutuje odcinkowa przygoda.

Vega w serialu przedstawi „rozszerzone wątki z filmu i dużo, dużo więcej”, a plakat zapowiada sporo… Ciekawych wątków „jeśli film tobą wstrząsnął, serial wbije cię w fotel”.

Tagi: kobiety mafii patryk vega trailer zwiastun