Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2018 15:30
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na długiej rozgrywce. Elementy RTS, walka, eksploracja i spotkanie z bossem
530V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na długiej rozgrywce. Elementy RTS, walka, eksploracja i spotkanie z bossem

Level-5 nie marnuje czasu. Twórcy na dobry początek roku zdecydowali się pokazać dłuższy materiał, który przedstawia główne elementy Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Gameplay powinien szczególnie zainteresować graczy, którzy wyczekują na tę japońską przyjemność.

Sympatycy serii Ni no Kuni od wielu miesięcy czekają na Revenant Kingdom. Gra miała pierwotnie zadebiutować w ubiegłym roku, ale autorzy zdecydowali się przełożyć premierę na początek 2018 roku, a według najnowszych informacji, tytuł trafi do graczy 23 marca.

Walki w Ni no Kuni II wyglądające jak film animowany

Level-5 przyzwyczaiło graczy do przygotowywania naprawdę ciekawych i dopracowanych produkcji.  Zespół odpowiada między innymi za serię Yo-Kai Watch, Inazuma Eleven, Professor Layton, a jeszcze za czasów PlayStation 2, twórcy stworzyli Dark Cloud, Dark Chronicles, czy też Rogue Galaxy.

W przypadku Ni no Kuni II: Revenant Kingdom możemy oczekiwać pięknej, baśniowej oprawy, interesującego systemu walki, niebanalnych bohaterów oraz „trybu RTS”. Deweloperzy zdecydowali się na ciekawą mechanikę, podczas której naszym zadaniem jest dowodzeni małą armią.

Najnowszy materiał to dokładne 25 minut czystej rozgrywki, która pochodzi z wersji demonstracyjnej. Autorzy jednocześnie opowiadają o projekcie i wspominają między innymi o zakończeniu prac lokalizacyjnych – niestety Ni no Kuni II: Revenant Kingdom nie zaoferuje polskiej wersji językowej.

Tagi: Bandai Namco gameplay Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom