Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.12.2017 08:24
Ni no Kuni II. Walki wyglądające jak film animowany. Starcie z bossem
918V

Ni no Kuni II. Walki wyglądające jak film animowany. Starcie z bossem

Bandai Namco dostarcza kolejnych materiałów wideo ze świetnie zapowiadającego się Ni no Kuni II. Ostatnio wydawca prezentował nam głównie śliczne animowane cutscenki, a dzisiaj możemy przyjrzeć się walkom z bossami.

Tym razem Bandai Namco prezentuje starcia z takim przeciwnikiem jak ogromny ożywiony grzyb i z Jelly Queen. W tym drugim przypadku mamy do czynienia z bossem (a właściwie z bossówą, bo to wg opisu "królowa"). W trakcie wszystkich starć w Ni no Kuni II można przełączać się między postaciami, by wykorzystywać ich unikalne zdolności. Będziemy to robić w czasie rzeczywistym, bez żadnych przestojów w rozgrywce.

Piękno animowanych cutscenek w Ni no Kuni II

Można powiedzieć, że oczekiwanie na Ni no Kuni II mocno się dłuży. Tytuł został ujawniony już w trakcie PlayStation Experience 2015, ale Level-5 musiało kilkukrotnie przekładać premierę, by dopieścić tego roleplaya. Premiera Ni No Kuni II została ostatnio kolejny raz przełożona na późniejszy termin (gra miała trafić na rynek już w styczniu 2018 r). Role-play ma zadebiutować na rynku 23 marca 2018 roku (na PS4 i PC). Miejmy nadzieję, że to wydawnicze zamieszanie wskazuje tylko na najwyższy stopień przywiązania deweloperów do pracy i na to, że już za 3 miesiące otrzymamy przemyślanego i kompletnego jRPG-a.

 

Tagi: anime Bandai Namco level-5 ni no kuni ni no kuni ii