Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2018 18:06
Fallout 4: New Vegas to niezwykły mix. Gameplay pokazuje wielki projekt
1805V

Fallout 4: New Vegas to niezwykły mix. Gameplay pokazuje wielki projekt

Połączenie Fallout 4 z Fallout: New Vegas jest dla wielu graczy spełnieniem mokrych snów. Grupa fanów zdecydowała się zrealizować ten projekt i najnowszy gameplay wygląda zachęcająco.

O Fallout 4: New Vegas pisaliśmy pierwszy raz na początku grudnia. Wtedy to modderzy odpowiedzialni za projekt zapowiadali początek prac, jednak już po kilku tygodniach możemy spojrzeć na nowy materiał.

Fani przenoszą Fallout: New Vegas na silnik Fallout 4!

Fallout 4: New Vegas to nie mała modyfikacja kilku znajomych. Nad produkcją pracuje cały zespół modderów, którzy zamierzają w przeciągu dwóch lat przerzucić całą zawartość Fallout: New Vegas na silnik Fallout 4.

Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ale już teraz propozycja zbiera bardzo pozytywne komentarze wśród fanów uniwersum, którzy marzą o znaczącym odświeżeniu New Vegas. Bethesda oczywiście nie blokuje projektu.

Twórcy zaznaczają, że to wciąż bardzo wczesna faza prac, jednak zamierzają stale informować społeczność o przeniesieniu kolejnych fragmentów gry. Fallout 4: New Vegas będzie oczywiście dostępny wyłącznie na PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Fallout 4 fallout 4: new vegas Fallout: New Vegas gameplay