Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2018 20:05
PlayStation 4 otrzyma w 2018 roku grube hity. Sony zwiastuje produkcje materiałem wideo
2774V

PlayStation 4 otrzyma w 2018 roku grube hity. Sony zwiastuje produkcje materiałem wideo

W 2018 roku posiadacze PlayStation 4 nie będą się nudzić. Japońska korporacja przygotowała materiał, który przedstawia nadciągające mięcho. Film skupia się na zaledwie pięciu grach, ale każdy z tytułów powinien odnieść spory sukces.

Sony nadal przygotowuje się do ujawnienia konkretnych informacji dotyczących swoich największych, tegorocznych premier. W najbliższych tygodniach powinniśmy poznać daty ekskluzywnych smakołyków, które w następnych miesiącach zadebiutują na PlayStation 4.

PlayStation podsumowuje 2017 rok fantastycznym zwiastunem

Sony jeszcze w ubiegłym roku potwierdziło premierę Spider-Man,  Detroit: Become Human oraz God of War w pierwszych miesiącach 2018 roku, jednak wciąż nie poznaliśmy konkretów dotyczących premier. Firma dodatkowo zapowiedziała Shadow of the Colossus Remake, który trafi na rynek 7 lutego.

To właśnie te tytuły zostały pokazane na najnowszym zwiastunie – listę uzupełnia Dreams, które choć zniknęło z naszych radarów na połowę 2017 roku, to tytuł wciąż powstaje i ma zaoferować kawał przyjemnej zabawy w 2018 roku.

To w zasadzie mała zajawka, jednak możemy mieć pewność, że właśnie tymi produkcjami Sony będzie kusić swoich klientów w przeciągu następnych miesięcy. Należy na pewno wspomnieć, że według informacji z PlayStation Experience - w 2018 roku zagramy również w Days Gone, ale gra Bend Studio nie została zaprezentowana na materiale wideo.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Days Gone Detroit: Become Human Dreams god of war PlayStation 4 Sony Spider-Man trailer zwiastun