SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.12.2017 16:09
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Carrie Fisher pomagała stworzyć dwie ważne sceny filmu
4285V

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Carrie Fisher pomagała stworzyć dwie ważne sceny filmu

Carrie Fisher znana była z tego, że lubiła od czasu do czasu pomóc nieco swoim kolegom w kwestiach typowo kreatywnych, jak chociażby rozpisywanie scen filmowych i serialowych. Okazuje się, że pomagała także przy swoim ostatnim filmie. Poniżej nieco małe spoilery będą, więc kto nie widział filmu, niech ucieka. 

Ostatni Jedi miał wiele ważnych i emocjonujących momentów, co zawdzięczamy całkiem dobrej reżyserii Riana Johnsona. Jednakże Carrie Fisher znacząco ulepszyła dwie, bardzo ważne i związane z jej postacią ujęcia, dzięki czemu jej udział w całym projekcie możemy uznać za jeszcze bardziej znaczący.

Autorzy Rebel Galaxy przygotowywali kosmiczny shooter w uniwersum Star Wars. EA nie było zainteresowane grą

Pierwszą z nich było pierwsze od wielu lat spotkanie Luke'a i Księżniczki Lei, które miało spory ładunek emocjonalny i łatwo mogło przerodzić się w ckliwą farsę. Na szczęście Carrie rozluźniła je i powiedzmy "uratowała" wtrącając do tego słowa "Wiem, co chcesz powiedzieć… Zmieniłam fryzurę."

Drugą zaś współtworzyła z Laurą Dern, która to wcieliła się w rolę wiceadmirał Amilyn Holdo. Dzięki wykorzystaniu ich wizji końcowy dialog i pożegnanie dzielnej bohaterki było bardziej osobiste i wypełnione uczuciami, albowiem sama Laura Dern chciała, aby był to jej prywatny wyraz wdzięczności względem Carrie Fisher i jej postaci.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - zwiastun [napisy]

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/carrie-fisher-byla-autorka-dwoch-scen-w-ostatnim-jedi-2751459

Tagi: carrie fisher Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi star wars star wars: the last jedi