Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.12.2017 13:15
Blizzard zadrwił z fanów Overwatch w 10-godzinnym wideoblogu
2219V

Blizzard zadrwił z fanów Overwatch w 10-godzinnym wideoblogu

Szkoda dla Blizzard, że nie wprowadziliśmy w naszej serii Debeściaków kategorii "Największy Troll 2017 roku". Firma miałaby ten tytuł w kieszeni po swoim grudniowym wystąpieniu.

W najnowszym wideoblogu związanym z Overwatch wystąpił Jeff Kaplan, główny designer rzeczonej strzelaniny i wiceprezes Blizzard Entertainment. Gracze spodziewali się, że w trakcie tranmitowanego na żywo filmiku Kaplan zapowie zupełnie nowego zawodnika w Overwatch. Okazuje się jednak, że Blizzard zadrwił z oczekiwań fanów.

Zimowa Kraina Czarów w Overwatch

Jeff Kaplan siedział w fotelu przy rozpalonym kominku przez... 10 godzin. Przez 99% czasu po prostu milcząc. W trakcie livestreama deweloper odezwał się tylko kilka razy. Po 3 godzinach miało już dojść do wielkiego ogłoszenia, ale nagranie zostało zakłócone przez Blizzard. Zostało to wykonane jednak w taki sposób, który miałby wskazywać na typowe zakłócenie w transmisji danych. 10 godzinny materiał wideo nie przyniósł zatem żadnych konkretnych informacji. Społeczność fanów Overwatch została strollowana. Filmik oglądało na żywo ok. 40 tysięcy osób.

Poniżej znajdziecie zapis całego wideobloga oraz wyjątki z niezwykle długiej transmisji, w których działo się... cokolwiek.
 
Pozostaje zapytać czy Jeffrey Kaplan faktycznie kiblował przez cały dzień przed kamerą? Wygląda na to, że deweloper poświęcił na tę czynność ok. 3 godziny. Reszta materiałów została zręcznie zapętlona przez Blizzard. A to huncwoty!

Tagi: