SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.12.2017 09:24
Catherine: Full Body. Pierwsze informacje o nowej bohaterce i screeny
1224V

Catherine: Full Body. Pierwsze informacje o nowej bohaterce i screeny

Widzieliśmy już pierwszą zajawkę Catherine: Full Body. Teraz pora na debiutancki pakiet screenów oraz grafik koncepcyjnych. Zobaczyć tu można m.in. nową kluczową bohaterkę.

Wygląda na to, że Atlus poważnie podchodzi o zadania stworzenia Catherine: Full Body. Firma nie ma zamiaru odświeżać wyłącznie grafiki, ale chce dodać do pierwotnej formuły rozgrywki kilka świeżych elementów. Przede wszystkim chodzi tutaj o dziewczynę nazywającą się Rin, którą możecie zobaczyć na screenach i grafice w naszej galerii. Różowowłosa dama, grająca na fortepianie, wystąpi w roli kolejnej, "trzeciej Catherine", co sprawi, że "romantyczny" trójkąt z oryginalnego wydania gry zmieni się kwadrat.

Catherine: Full Body zapowiedziane dla PS4 i PSV!

W Catherine: Full Body nie tylko będziemy cieszyć się z zupełnie nowych epizodów związanych z Rin, ale również ze świeżych zakończeń stworzonych na potrzeby dwójki znanych już panienek. Tytuł dorobi się świeżych animowanych cutscenek oraz kilku nowych "odważnych i seksownych" wydarzeń.

Tym razem Atlus pochylił się też nad wyśrubowanym wyzwaniem w sekcji logicznej. Dzięki różnym poziomom trudności zaliczenie łamigłówek ma być teraz prostsze. Weterani znajdą jednak również coś dla siebie. W Catherine: Full Body będzie można odpalić nowe wyzwania z jeszcze bardziej podkręconym stopniem trudności.

W Japonii Catherine: Full Body trafi na rynek zimą 2018 r. Potwierdzono już, że tytuł trafi też do Europy i USA, ale nie znamy jeszcze nawet przybliżonego terminu premiery dla tych rynków.

Tagi: