Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2017 17:36
PlayerUnknown's Battlegrounds z 2 aktualizacją na Xbox One. Twórcy wprowadzają kolejne ulepszenia
1863V

PlayerUnknown's Battlegrounds z 2 aktualizacją na Xbox One. Gra odnotowała 30 milionów graczy

PlayerUnknown's Battlegrounds wskoczył do Xbox Game Preview w ubiegłym tygodniu, a produkcja już teraz otrzymała drugą aktualizację. Twórcy popracowali nad między innymi optymalizacją i zapraszają graczy do testowania nowej wersji.

Bluehole Studios obiecało wielkie wsparcie dla PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One i deweloperzy nie zawodzą. Od godziny 10:00 na serwerach znajduje się druga aktualizacja, która ponownie ulepsza grę.

PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji 1.0. Pełna lista zmian prezentuje sporo nowości i ulepszeń

PlayerUnknown's Battlegrounds w ubiegłym tygodniu nie prezentowało wybitnej jakości na Xboksie One, jednak mogliśmy się tego spodziewać, ponieważ gra nie bez powodu trafiła do programu Wczesnego Dostępu. Twórcy za pomocą opinii zwrotnych od fanów ulepszają pozycję i przygotowują nową zawartość. 

Deweloperzy jeszcze przed świętami opublikowali drugą aktualizację. Pliki są już dostępne i w głównej mierze zespół zajął się optymalizacją, rozszerzył możliwości dostosowania czułości analogów, zredukował odrzut broni, poprawiono wyświetlanie się czatu głosowego, naprawiono lokalizacje, czy też usunięto kilka bugów.

To ostatni patch do PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One w 2017 roku, ale już na początku stycznia autorzy opublikują trzecią aktualizację, która zajmie się optymalizacją oraz usunie kolejne problemy.

CH Kim – dyrektor generalny PUGB Corp. – potwierdził w specjalnym komunikacie osiągnięcie ponad 30 milionów graczy w PlayerUnknown's Battlegrounds na dwóch platformach. W 2018 roku zostaną opublikowane kolejne aktualizacje, które mają znacząco ulepszać grę na PC oraz Xboksie One.  

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2017/12/22/pubg-on-xbox-one-gets-its-second-patch.aspx

Tagi: aktualizacja Bluehole Studios patch PlayerUnknown's Battlegrounds Xbox One