SKLEP
Kamil 3man Trzeciakiewicz Kamil 3man Trzeciakiewicz 18.12.2017 15:05
Counter Strike: Global Offensive. Nadchodzi tryb Battle Royale?
4567V

Counter Strike: Global Offensive. Nadchodzi tryb Battle Royale?

Gatunek Battle Royale coraz ostrzej rozpycha się łokciami. Po zrobieniu dobrej roboty w Fortnite, teraz pewnie pojawi się w popularnym Counter Strike.

Zawartość sugerująca chęć dodania trybu Battle Royale do kultowej strzelaniny Counter Strike: Global Offensive znajduje się w plikach gry od maja 2016 roku, ale fani dokopali się do niej dopiero teraz. Co to za pliki? Najważniejszym jest mapa w kształcie wyspy oraz wiele elementów i przedmiotów typowo surwiwalowych, np. skrzynki z zaopatrzeniem, spadochrony, specjalne gogle do obserwowania pola walki w nocy, nowe typy pancerzy, ładunki wybuchowe oraz drony, strzykawki z adrenaliną, Mało? To co powiecie na możliwość używania łuków albo walczenia wręcz?

Counter Strike: Global Offensive w Encyklopedii PPE.pl

Najwyraźniej Valve miało zamiar już jakiś czas temu dodać tryb Battle Royale, ale porzuciło tę myśl, w każdym razie na jakiś czas. Czyżby powodem było to, że opracowano te pliki przed początkiem szajby na Playerunknown's Battlegrounds i twórcy Counter Strike nie wiedzieli, czego się spodziewać po dodatkowym trybie gry? Trudno powiedzieć, ale teraz wydaje się, że Valve w jakiś sposób zareaguje, tym bardziej, że fani odkryli tajemnicę sprzed półtora roku i przy odpowiednim odzewie z ich strony Valve może im dać to czego pragną, tym bardziej, że zawartość i tak jest już gotowa.

Tagi: