SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.12.2017 12:51
Wild West Online. "Pecetowe Red Dead Redemption" póki co rozczarowuje
1223V

Wild West Online. "Pecetowe Red Dead Redemption" póki co rozczarowuje

Pamiętacie jakiego zamieszania narobiło Wild West Online? Po opublikowaniu pierwszych materiałów z tej pecetowej pozycji wydawało się, że to Red Dead Redemption 2.

To była oczywiście tylko "fatamorgana". Wild West Online choć podejmuje tematykę Dzikiego Zachodu zrobi to w innej konwencji niż zapowiedziane w międzyczasie Red Dead Redemption 2. W produkcji studia 612 Games poszalejemy w trybach online. Wild West Online to tytuł nastawiony na rozgrywkę multiplayer, więc nie mamy cię co tutaj spodziewać rozbudowanej fabuły.

Wild West Online. Pierwsze informacje!

Czy warto się zainteresować Wild West Online na PC? Wygląda na to, że jeszcze nie w tej chwili. Gra trafiła na rynek w formie Early access w połowie listopada. Niestety okazuje się, że to baaardzo wczesna wersja produkcji, która jest wypełniona bugami (tytuł często się zawiesza), nie pozwala na pływanie w jeziorach i posiada masę innych ograniczeń (takich jak np. opustoszone miasteczka, prawie w ogóle bez NPC-ów, brak dzikiej zwierzyny). Obecnie najtańsza wersja gry kosztuje 30 euro.

Wymagania sprzętowe Wild West Online:

  • OS: Windows 7/8.1/10 (64-bitowa wersja)
  • Procesor: Intel Core i5-2400/AMD FX-6100 lub lepszy
  • Pamięć:    6 GB RAM
  • GPU:    NVIDIA GTX 460 2 GB VRAM/AMD Radeon HD 7770 2 GB VRAM lub lepsze
  • DirectX: Version 11
  • HDD: 12 GB wolnego miejsca

Tagi: early access rdr Red Dead Redemption 2 wild west online