SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.12.2017 10:48
Monster Hunter World. Zapowiada się wielka przygoda. Capcom zdradził długość kampanii
1443V

Monster Hunter World. Zapowiada się wielka przygoda. Capcom zdradził długość kampanii

Capcom zapowiedział już drugą fazę beta testów przed styczniową premierą Monster Hunter World. Firma przedstawiła też informacje na temat kampanii zawartej w tej znakomicie zapowiadającej się produkcji.

W trakcie rozmowy z niemieckim serwisem Mein-MMO Ryozo Tsujimoto, producent Monster Hunter World, zdradził, że zaliczenie szykowanej kampanii fabularnej zabierze graczom średnio 40-50 godzin. Po zobaczeniu ostatnich scenek gracze będą mogli oczywiście kontynuować  zabawę w fazie endgame, doskonaląc swój rynsztunek dzięki systemom rzemieślniczym i oczywiście stawiać czoła najmocniejszym bestiom z gry. Reżyser Yuja Tokuda przypomniał, że gracze otrzymają po zakończeniu kampanii nową gratisową zawartość oraz cotygodniowe questy.

Monster Hunter World w Encykopedii PPE.pl

Ok. 50 godzin na zaliczenie kampanii z Monster Hunter World to wartość mniej więcej odpowiadająca długości poprzednich gier z serii. Oczywiście po łyknięciu "Main Story" można będzie pewnie zgodnie z tradycją dołożyć do tego wyniku spokojnie kolejne 50 godzin.

Celem Capcom w Monster Hunter World jest zapewnienie nam zdecydowanie ciekawszej i bardziej dramatycznej fabuły. W questach zaciera się tym razem również granica między rozgrywką singleplayer i multiplayer. Do każdego zadania możemy zaprosić innych graczy do pomocy. Capcom chce, by gracze mieli pełną swobodę w decydowaniu czy chcą zaliczać wyzwania samotnie czy w towarzystwie innych osób.

Druga faza bety Monster Hunter World rozpocznie się 22 grudnia. Braliście udział w pierwszych testach gry Capcomu? Jak ją oceniacie po pierwszym kontakcie?

Tagi: Capcom długość kampania monster hunter Monster Hunter World