SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2017 18:31
Wiedźmin od Netflix ma wstępną datę premiery? Plotki sugerują szybki debiut
6586V

Wiedźmin od Netflix ma wstępną datę premiery? Plotki sugerują szybki debiut

Netflix niezbyt często wspomina o produkcji w świecie uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, jednak już w przyszłym roku powinniśmy otrzymać mnóstwo konkretów dotyczących projektu. Zdaniem najnowszych przecieków, opowieść trafi na platformę w przyszłym roku.

Pierwsze informacje o Wiedźminie od Netflix otrzymaliśmy 17 maja, jednak od tego czasu platforma nie ujawniła wielu konkretów. W zasadzie jedyna, większa wiadomość pojawiła się w ubiegły weekend – wtedy to poznaliśmy producentkę przygody.

Wiedźmin w Netflix. Nad serialem będzie czuwała producentka Daredevila

Redakcja naEkranie.pl, która od wielu miesięcy współpracuje ze stacją Netflix, otrzymała informacje z własnego źródła dotyczącą premiery przygody. Zdaniem dziennikarzy, Wiedźmin trafi na Netflix w listopadzie 2018 roku!

Czy jest to możliwe? W sumie bardzo trudno powiedzieć, bo tak naprawdę nie wiemy, czy faktyczne prace już ruszyły. Netflix bardzo strzeże informacji dotyczących projektu.

Jeśli jednak wiadomość zostanie potwierdzona, to już początku roku powinien być wyjątkowo owocny dla fanów Wiedźmina i subskrybentów Netflix, ponieważ włodarze platformy muszą małymi krokami podgrzewać atmosferę i szykować dla nas gorące zwiastuny, czy też najróżniejsze zajawki.

Tak o projekcie w swoim czasie wypowiadali się sami zainteresowani:

Andrzej Sapkowski:

"Cieszę się, że Netflix stworzy adaptację moich opowiadań dla fanów, zachowując wierność materiałowi źródłowemu i motywom, pisaniu, których poświęciłem ponad trzydzieści lat.Jestem niezmiernie zadowolony z naszej współpracy i zespołu, któremu przypadło zadanie ożywienia bohaterów moich książek."

Sean Daniel i Jason Brown:

„Saga o wiedźminie opowiada o niekonwencjonalnej rodzinie, która jednoczy się w walce o prawdę w niebezpiecznym. Bohaterowie są oryginalni, zabawni i wciąż zaskakują, nie możemy się więc doczekać, kiedy pokażemy ich przygody w serwisie Netflix, który jest idealną platformą dla takich historii.”

Tomasz Bagiński:

Serial o „Wiedźminie” to wieloetapowa praca, decyzje mają zapadać we wspólnym gronie w którym my też będziemy mieli swój głos. Oczywiście, mam mnóstwo pomysłów na serialową ekranizację losów Geralta z Rivii, to jest świat w którym jestem naprawdę głęboko, regularnie spotykam się z Andrzejem Sapkowskim

Na zakończenie warto przypomnieć, że naEkranie.pl bardzo często jako jeden z nielicznych portali na świecie otrzymuje zwiastuny nowych produkcji stacji Netflix przed pojawieniem się materiałów w mediach społecznościowych.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/plotka-kiedy-premiera-wiedzmina-netflixa-2705487

Tagi: Netflix plotka serial wiedźmin 3