SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2017 14:17
PlayStation Plus na 12 miesięcy w atrakcyjnej cenie. Sony przecenia abonament o 25%
5319V

PlayStation Plus na 12 miesięcy w atrakcyjnej cenie. Sony przecenia abonament o 25%

Na kolejną przecenę abonamentu PlayStation Plus zdecydowało się Sony. Cena subskrypcji na 12 miesięcy została obniżona o dokładnie 25%. Oferta jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

PlayStation Plus jest niezbędne do rozgrywki sieciowej na PlayStation 4, a jednocześnie pozwala graczom zgarnąć kilka ciekawych tytułów, czy też kupić tańsze gry dzięki najróżniejszym promocjom. Właśnie z tego powodu wielu posiadaczy najnowszej konsoli Sony decyduje się na stałe subskrybowanie usługi.

PlayStation Plus Grudzień. Pełna lista gier i zwiastun

PlayStation Plus na 12 miesięcy w standardowej cenie kosztuje 240 zł. Jest to naprawdę spory wydatek, więc coraz to częściej Japończycy decydują się na promocję sięgającą nawet 25%. Dzisiaj z takich przyjemności skorzystacie w między innymi:

Muszę przy tym zaznaczyć, że sam nie mogę skorzystać z promocji w sklepie Sony, więc prawdopodobnie w tym wypadku rabat jest dostępny wyłącznie dla graczy, którzy nie mają aktywnego PS+. Mimo wszystko takich problemów na pewno nie będzie w przypadku Euro, który po prostu rozsyła „kod aktywacyjny”.

Jeśli mimo wszystko zdecydujecie się nabyć abonament z PlayStation Store, to pamiętajcie o wyłączeniu cyklicznej subskrypcji, ponieważ za rok może z Waszego konta "zniknąć" 240 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: playstation 4 playstation plus promocja sony